Přejít na obsah

Stahovaní el. oken pomocí DO


Martinoslav

Doporučené příspěvky

ještě doplním, že hodnoty jsou v 16kové soustavě

hodnota 4631 byla 8A a po odečtení 8 se hodnota přepsala na 83

tak se přepsaly všechny kanály, které se odečítaly

hodnota 8224 byla 4F a po přičtení 16 jsme zadali 5F a to i u ostatních... smile.gif

Mohol by niekto napísať ako sa to preratáva alebo v čom?

Ja som z toho blázon, ak to preratavam v HEX kalkulacke tak to nevichádza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravim vsechny priznivce skodovek.Mam takovej problem mam fabii 1.4 MPI a dodelaval jsem tam okna do elektriky predni.Stalo se mi to ze jsem musel menit spinac u ridice a od ty doby si ten spinac a i okna delaj co chtej u spolujezdce vsechno v poradku kdyz pominu ze mi nesviti podsviceni ale to je asi kabelem jenom.Kdyz chci otevrit levy okno tak mi to bud nekdy nejde a nebo to sjede ale pak kdyz ho chci dat zase do polohy dolu tak okno jede uz jenom nahoru a to stejny mi dela s pravym oknem pokud ho otviram u ridice jinak nekdy treba nejde levy okno a pravy jde i kdyz teda takhle blbne ze mam polohu dolu a jede si nahoru.Ale proud do motorku urcite jde protoze slysim jak v tom cvaka ale nic se nedeje a nebo to takhle blbne nevi nekdo co bych mel udelat jak z toho ven?Uz me to docela rozciluje a chtel bych aby to bylo vse OK diky moc za kazdej postreh a omlouvam se jestli se to tady nekde resilo ale nic jsem nenasel.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšeš že se to stalo po výměně ovladače.. takže bych se zaměřil na něj.. Vyměnil jsi za stejný typ? (číslo z ETKY) dával jsi nový nebo z vrakáče? mohl být vadný,, nejlepší máš sehnat někoho s fabií aby připojil svůj funkční ovladač, jestli se to nevyřeší.. pak budeš mít jasno.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to me prave taky napadlo kupoval jsem novej ale proud tam urcite jde takze to bude asi v tom je mozny ze tenhle s autem nejak moc nekomunikuje oritize nekdy to jde nekdy to nejde ale uplne ze zacatku to slo uplne paradne a ted tohle zkusim nekoho sehnat no.....diky moc za radu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zdavim, vedel by to niekto naprogramovat pre fabiu I elegance z Prešovského kraja, Košického kraja (Slovensko)?

Ak by  chcel niekto naprogramovať okna na diaľku nech sa ozve, som z SL. marbu33@gmail.com

Editováno: , autor: Marbu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím všechny,

 

řeším problém se stahování oken pomocí dodělávané dálky. Bratranec má tu stejnou dálku v předfaceliftové Fábce a bez dalších úprav mu po připojení na vodič vedoucí od zámku u řidiče dálka umožňuje ovládat i okna. V mé Fábii (2006) jsou dráty v jiných barvách, ale DO jsem zapojil v zásadě stejně jako on. Vnitřní osvětlení a palivové čerpadlo mi na odemčení reaguje, ale okna při prodlouženém impulzu ne. Při odemykání klíčem mi ovládání oken šlape, takže si myslím, že to nebude věc nastavení komfortky, ale že u mého modelového roku prostě komunikace se zámkem běhá po různých drátech pro okna a pro hlavní komfortku. Dokázal by mi prosím někdo poradit, co bych měl v pofaceliftové Fabii propojit navíc, aby jela i okna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...