Přejít na obsah

Když se druhá polovička učí řídit


Xp3

Doporučené příspěvky

Klucí, mám problém

moje druhá polovička se učí řídit mým autem a znáte to: rozjezdy jsou na pokraji zdechnutí, popojíždění na dvojku na 300 ot/min, člověk v autě skáče jak trotl a jen úpí co že to s tím autem všechno dělá :feve::feve::feve:

Co všechno vydrží MPičko než se úplně doprasí ? Nemáte někdo podobnou zkušenost ? Upozorňuji, že auto dostává slušně "na prdel" :prc::prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to vyřešil vcelku elegantně. Přecházeli jsme ze Š120 na Fabii a pro mou polovičku to byl nepřekonatelný problém. Tak jsem zašel do autoškoly, objednal ji 2x 90 minut rekondičních jízd na Fabii stejné motorizaci a dneska si už klidně můžu dát štamprli a vím, že mně doveze. Stalo mně to pětikilo.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to vyřešil vcelku elegantně. Přecházeli jsme ze Š120 na Fabii a pro mou polovičku to byl nepřekonatelný problém. Tak jsem zašel do autoškoly, objednal ji 2x 90 minut rekondičních jízd na Fabii stejné motorizaci a dneska si už klidně můžu dát štamprli a vím, že mně doveze. Stalo mně to pětikilo.....

určitě bych to řešil tímto způsobem jinak nejlepší jí koupit auto at si ničí svoje jinak takový rozčilování není na nic xp3

Editováno: , autor: Píďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Talk to znam... manzelka dlouho nejezdila a ja mel nove auto, tak pry ze by to chtela zkusit... no srdce mi to rvalo, ale rikal jsem si ze to zkusil... Po par pripominkach zastavila, ze to nema zapotrebi poslouchat a jel jsem zase ja... Nakonec dostala sluzebni auto a bylo to uplne nejlepsi reseni... Dneska jezdi vcelku dobre (az na to parkovani) a vim, ze ji auto muzu sverit... Koneckoncu, zanedlouho se bude mym plechackem prohanet casteji naz ja...Takze musim doplnit parkovaciho asistenta (ma ho ted ve sluzebaku) a bude to OK... ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když učím svojí mladou jezdit tak musim říct, že rozjezdy jí problém nedělaj a jezdí docela svižně, až se bojím...............ale od té doby co jezdíme trenovat na letiště za 50kč/hod. tak je to uplně v pohodě a začíná jí to i celkem dobře jít, jen se bojím že až bude jezdit normálně tak mi ztopí auto at si jezdím autobusem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem tenhle víkend půjčil auto přítelkyni a skoro sem brečel :kuk: Co ty ženský s autama neprováděj.. Mám TDíčko, takže rozjezd za jedna, otáčky max na 1500 a hned dvojka.. Jenže mladá jela: jedna, 3000 otáček, 2 - zase vytočit na 3500... No prostě děs.. Ale vím, že tyhle motory sou držáky a na něčem se to naučit musí.. V pegyně už jezdila celkem slušně.. No a nejhorší byla stodváca lol Nemohla pochopit, že se musí přidávat plyn při rozjíždění a spojka pouštět pomalu:-D Jo, kdybych tolik nestřídal auta a ona jezdila pravidelně bylo by to taky o něčem jiným.. Ale její rodiče maj rozhrkanýho Favorita, tak tím radši nejezdí a já když jí to chci půjčit, taky moc nechce..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem tenhle víkend půjčil auto přítelkyni a skoro sem brečel :kuk: Co ty ženský s autama neprováděj.. Mám TDíčko, takže rozjezd za jedna, otáčky max na 1500 a hned dvojka.. Jenže mladá jela: jedna, 3000 otáček, 2 - zase vytočit na 3500... No prostě děs.. Ale vím, že tyhle motory sou držáky a na něčem se to naučit musí.. V pegyně už jezdila celkem slušně.. No a nejhorší byla stodváca lol Nemohla pochopit, že se musí přidávat plyn při rozjíždění a spojka pouštět pomalu:-D Jo, kdybych tolik nestřídal auta a ona jezdila pravidelně bylo by to taky o něčem jiným.. Ale její rodiče maj rozhrkanýho Favorita, tak tím radši nejezdí a já když jí to chci půjčit, taky moc nechce..

Nevim, ale 3000-3500 ot. tomu neublíží....pokud to není studený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vim, neublížej, ale kdo to má poslouchat lol Je to dost nezvyk.. ;)

Taky sem tenhle víkend půjčil auto přítelkyni a skoro sem brečel :kuk: Co ty ženský s autama neprováděj.. Mám TDíčko, takže rozjezd za jedna, otáčky max na 1500 a hned dvojka.. Jenže mladá jela: jedna, 3000 otáček, 2 - zase vytočit na 3500... No prostě děs.. Ale vím, že tyhle motory sou držáky a na něčem se to naučit musí.. V pegyně už jezdila celkem slušně.. No a nejhorší byla stodváca lol Nemohla pochopit, že se musí přidávat plyn při rozjíždění a spojka pouštět pomalu:-D Jo, kdybych tolik nestřídal auta a ona jezdila pravidelně bylo by to taky o něčem jiným.. Ale její rodiče maj rozhrkanýho Favorita, tak tím radši nejezdí a já když jí to chci půjčit, taky moc nechce..

Nevim, ale 3000-3500 ot. tomu neublíží....pokud to není studený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já mám asi ideální případ, manželka má jednak svoje auto (a můj benzín :huh: ) a řídit už uměla :specool::feve: , jediný problém je T4 a tam řídím já :palec2:

:smich: předpokládám, že Jarda sem tu fotku nedával, že Gile? lol

Co jak, kde? kol117lol

má štěstí, že není v dosahu :aggressive:;):):p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vim, neublížej, ale kdo to má poslouchat lol Je to dost nezvyk.. ;)
Taky sem tenhle víkend půjčil auto přítelkyni a skoro sem brečel :kuk: Co ty ženský s autama neprováděj.. Mám TDíčko, takže rozjezd za jedna, otáčky max na 1500 a hned dvojka.. Jenže mladá jela: jedna, 3000 otáček, 2 - zase vytočit na 3500... No prostě děs.. Ale vím, že tyhle motory sou držáky a na něčem se to naučit musí.. V pegyně už jezdila celkem slušně.. No a nejhorší byla stodváca lol Nemohla pochopit, že se musí přidávat plyn při rozjíždění a spojka pouštět pomalu:-D Jo, kdybych tolik nestřídal auta a ona jezdila pravidelně bylo by to taky o něčem jiným.. Ale její rodiče maj rozhrkanýho Favorita, tak tím radši nejezdí a já když jí to chci půjčit, taky moc nechce..

Nevim, ale 3000-3500 ot. tomu neublíží....pokud to není studený

Já teda po zahřání okolo těch 3-3,5tis jezdim, ale je pravdou, že se řiká, že FRS je víc odtlumený než ostatní Fabule a třeba mi to pak nepřijde jako hlučný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já mám asi ideální případ, manželka má jednak svoje auto (a můj benzín :huh: ) a řídit už uměla :specool::feve: , jediný problém je T4 a tam řídím já :palec2:

:smich: předpokládám, že Jarda sem tu fotku nedával, že Gile? lol

Co jak, kde? kol117lol

má štěstí, že není v dosahu :aggressive:;):):p

Já bych si to poznamenal do bločku a nahlédl do něj třeba v Chabrech až dotyčný bude předvádět svojí lísavou podlezlost lol;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...