Přejít na obsah

Slevy od prodejců


banán

Doporučené příspěvky

Takže - objednáno 30. 11. 2009, Roomster DUO+ přední zadní zástěrky, gumové koberečky, gumová vana do kufru, defend lock, pojistné šrouby. Konečná cena vozu - 290 000 Kč. (prodejce laskavě zařídil momentální ceníkovou cenu).

Editováno: , autor: sumerian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

for PMA - platba hotově

for pajkoh - jinak se to většinou motalo okolo 275000, ale často ani koruna slevy a v NH Car mě vyšlo po odečtu věcí co jsem si navymýšlel i více než je ceníková cena :-)), druhý den se asi vzpamatovali a poslali jakože: posíláme Vám novou výhodnější nabídku, tam už se dostali na ceníkovou cenu :-) tak nevím jestli se spletli, nebo to zkoušejí přažáci na venkovany :-)

Nicméně v jedné nabídce byla dokonce zaúčtovaná položka dopravné a pojištění 2000,. myslel jsem že na tuto cenotvornou položku "odrazujcí zákazníky" se už nehraje, ev. se zapocítá jinam, aby to kupec hned nevzdal :-)

Editováno: , autor: dick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Tak pánové, abych vyvrátil pochybnosti a vás nevěřící alespoň částečně přesvědčil, přikládám oskenovanou nabídku prodejce. Omluvte kvalitu, ale skenoval jsem to v práci na prastarém skeneru. Dokonce jsem se sám divil, že ceníková cena byla ještě vyšší, než jsem tady napsal. No prostě po objednání mě už zajímala jenom výsledná cena.

A co se týká té výbavy, připouštím, že jsem nevyjmenoval všechny scházející prvky, ale uznejte, že jich zase tak moc nechybí (kola Trinity 17" jsou objednané mimo nabídku).

Někteří z vás namítnou, že se sešly slevy v několika rovinách, ale nikdy jsem nenapsal, že veškerou slevu na sebe vzal jeden jediný. Já jsem ve finále spokojený, tak mi nekažte radost :palec2: .Fabia.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, všechno to vysvětluje.

Radost ti kazit nechcu, ale ceníková cena má tři háčky:

1. "sleva" 30 000Kč na leasing bude přeplacena v rámci splátek, tu bych jako slevu nepočítal

2. uvedených 20 000Kč je dlouhodobě platné snížení ceny verze Elegance, nejde o slevu v pravém slova smyslu

3. z příslušenství je mnohem větší marže, takže prodejce poskytl ve finále určitě dobrou, ale ničím ne neobvyklou cenu

Do avizovaného kompletu toho chybí opravdu o hodně víc (prodloužený interval, vyhřívané trysky ostřikovačů, střešní okno, ostřikovače stěračů, MDI, Bluetooth handsfree, alarm, střešní nosič). Určitě ale souhlasím se strategií vybavit auto pořádně a neškudlit, v tom se shodnem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, jak jsem napsal v předešlém příspěvku, tak se od skutečného maxima trochu liší, ale z jasných důvodů:

1. prodloužený interval jsem nevolil, vzhledem k nájezdu km (jezdím cca 4-5 tis. za rok)

2. vyhřívané trysky a ostřiky světel nechci, protože nejezdím v dešti a za špatného počasí (na předešlé FI jsem za 4,5 roku a 15 tis. km ostřikovače skla ani nevyzkoušel)

3. střešní nosič se podle mě na hatchback vůbec nehodí

4. střešní okno jsem měl na jednom z minulých aut a už bych ho nechtěl (aerodynamický hluk při otevřeném pouze střešním okně, spad "bordelu" ze stromů a pod.)

5. na MDI jsem možná trochu pozapomněl a handsfree nechci, protože když jedu, tak ať si každý trhne nohou a zavolá až budu doma :p

Jinak se opravdu shodnem. Do současnosti jsem měl vždycky "holátko" bez výbavy, tak jsem se tomu rozhodl udělat přítrž.

Co se týká slevy, tak je to opravdu asi tak, že mě na ty pěkně vypadající čísla nalákali, ale obeslal jsem všechny prodejce ve Středních čechách a toto byla nejlepší nabídka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, jak jsem napsal v předešlém příspěvku, tak se od skutečného maxima trochu liší, ale z jasných důvodů:

1. prodloužený interval jsem nevolil, vzhledem k nájezdu km (jezdím cca 4-5 tis. za rok)

2. vyhřívané trysky a ostřiky světel nechci, protože nejezdím v dešti a za špatného počasí (na předešlé FI jsem za 4,5 roku a 15 tis. km ostřikovače skla ani nevyzkoušel)

3. střešní nosič se podle mě na hatchback vůbec nehodí

4. střešní okno jsem měl na jednom z minulých aut a už bych ho nechtěl (aerodynamický hluk při otevřeném pouze střešním okně, spad "bordelu" ze stromů a pod.)

5. na MDI jsem možná trochu pozapomněl a handsfree nechci, protože když jedu, tak ať si každý trhne nohou a zavolá až budu doma :p

Jinak se opravdu shodnem. Do současnosti jsem měl vždycky "holátko" bez výbavy, tak jsem se tomu rozhodl udělat přítrž.

Co se týká slevy, tak je to opravdu asi tak, že mě na ty pěkně vypadající čísla nalákali, ale obeslal jsem všechny prodejce ve Středních čechách a toto byla nejlepší nabídka.

Jen poznámky:

k bodu 2:

Když nejezdíš v dešti a za špatného počasí, jak to děláš, když tě nepohoda potká někde na cestách?

k bodu 3:

Přivítal jsem, že začali dávat na hatchback podélný střešní nosič. Měl jsem ho již kdysi na krátké Felicii. S nosičem auto vypadá úplně jinak. Podle mne lépe. Ano je to věc názoru, ale já se zatím s negativním názorem (při pohledu na auto v reálu) u známých ani kolegů v práci nesetkal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bojler- Určitě ale souhlasím se strategií vybavit auto pořádně a neškudlit, v tom se shodn...

Dle mého názoru vybavit ano ALE jen co nejde dodatečně dodělat (např. klima, střešní okno atp.). Mraky věcí seženeš sám namontuješ, nebo si necháš za pár kaček dodělat. Pokud si to necháš udělat ve fabrice a máš to na spláty (ale i na hotovost), tak to krutě přeplatíš (myšleno domontovatelné věci). Jsou to suché počty...

Editováno: , autor: martt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždycky záleží na konkrétní konfiguraci, aktuální cenové hladině, dostupných balíčcích apod. Takovej tempomat je pro FII/R za 9200Kč a u autorizovaného servisu ještě před předáním se dá beze slevy pořídit za 4500Kč plus cca 1000Kč montáž, sám jsem to tak dělal. Loketní opěrka ale takle stojí víc, u parkovacích senzorů se musí lakovat atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nojo,leasing,na ten nemám :feve: .Ale výbava je dostačující i nějaký položky bych škrtnul např.turbo,podle nájezdu se asi jedná na popojíždky typu mého,ale každý si má vybrat podle svého.Zajímá mě,kolik se ten leasing přeplatí včetně pojistky,když není žádný bonus?Potom dej foto :palec2: A ta dodělávka některých věcí-když se vezme elegance,tak ty věci už tam jsou a celkově se ušetří,aspon já sem to tak spočítal u sebe-sport versus elegance :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to nový a na objednávku. Cena v hotovosti,jinak budu kupovat na úvěr s 9 % úrokem.

Úvěr s 9% úrokem - to nic neříká.

Jaké je RPSN? Určitě k tomu bude nějaké povinné pojištění na splácení a pak především je důležitá délka splácení. Ta rozhoduje o celkové výši přeplacení. Nebo jinak. Na kolik tě to auto ve výsledku přijde?

Editováno: , autor: Joscer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...