Přejít na obsah

Slevy od prodejců


banán

Doporučené příspěvky

No ja sem tim myslel hlavne poradi pocitani ceny. Alespon u nas to bylo vzdycky tak, ze se standardni marze pocitala vzdycky z ceny po sleve, nikdy ne z cenikove. Predpokladam, ze Skoda to nebude mit jinak.

To jestli se na auto da podpora cerpat a jestli bude salon ochotny menit objednavku je vec jina :)

Obcas co vim se prodejce navic treba na akcnich modelech podili casti svoji marze. Coz tady zrejme asi neplati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V srpnu jsem kupoval novou Fábii combi 1.2 51kw ve výbavě elegance za cenu330 tis kč a domníval se,že to je slušná cena.Sem tam sleduji,jak se ceny pohybují,ale včera jsem narazil asi na největší slevu. Jedná se o stejný model,se stejnou výbavou,ale s motorem 1.9tdi a cena je 332900kč,což je sleva oproti ceníkové ceně tuším asi 140 tis.Škoda,že už auto mám.Tato cena s tímto motorem je neodolatelná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozno sa to preberalo aj na inom vlakne, ale pokial je rec o "dobrej cene": co tak Skodovku z Polska? Pozeral som na cenniky na http://www.skoda.pl a po odratani polskej VAT (22%) a pripocitani slovenskej/ceskej DPH(19%) mi tam vychadza napr. Octavia II Combi akcny model Mint na nejakych 14000 Eur (pri kurze CZK/EUR 26,593 je to cca 372 300 CZK resp. 421 700 Sk). Pritom su to cennikove ceny, z ktorych je urcite mozne dat nieco dole... ;)

Komunikacia bez problemov cez email, personal ochotny, vybavenie formalit (papiere, prevozky, poistenie) pri preberani cca 3 hod.

EDIT: pocital som to na 1.4TSI 90kW/122k a k akcnej vybave MINT aj nejaku vybavu navyse (central s DO + alarm, hmlovky, audio Swing, kozeny paket, metaliza)

Editováno: , autor: triktrak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...