Přejít na obsah

Přívěsný vozík


pet

Doporučené příspěvky

Ano přesně tak ,vozík může mít nosnost větší, ale OKAMŽITÁ hmotnost nebržděného přívěsu nesmí přesáhnout 450kg.

Ne, precti si vyhlasku, vzdy se bere CELKOVA hmotnost, policajt se podiva do papiru a pokud tahnes za autem prazdny vozik, ktery vazi 400 kg ale v OTP ma celkovou 2000 kg, tak dostanes flastr jak prase.

Tak to jsem si myslel taky,dokud jsem si nekoupil vozík AGADOS Přímo v papírech od vozíku je napsáno

Tak to moc čitelné není.Prostě je tam napsáno že je rozhodující OKAMŽITÁ ,hmotnost A proto vyrábí nejnižší kategoriji vozíků DO 750kg !!!!!!!!!!!!!!!A uživatel nesmi překročit povolenou hmotnost pro dané vozidlo

Máš pravdu,člověk se učí přád.Je to tam,§14.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co já vím tak se bere celková hmotnost v papírech, nějaká momentální hmotnost nikoho nezajímá, copak maj policajti na každým rohu váhy aby tě zvážili? Takže jestli máš vozík s celkovou hmotností 750kg a v papírech 500kg, tak seš v háji...

Tak snad to bude tentokrát čitelné

Velmi dobře se to čte. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
Dnes jsem viděl 01 kombi, za ní podvál a na něm 01 kombi, tak si říkám, že něco není OKi :rolleyes:

Pokud měl třeba 4x4 jako ty, podval 200 kg a na něm oktu 1300 kg, mohl se vejít. Ale tam to bude na hranici možná za ní, okta je na tahání tak malejch aut do tuny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už v tom máte jasno já řešil podobný problém. jednoduše řečeno u nas je vyjimka ale za hranici je problem asi tak

přesně tak, u nás můžeš když nepřekročíš to co máš v TP, ale v zahraničí výjimka není. Já přes tunu vozim na jednoosým nebržděným běžně ale jedu opravdu opatrně. Nejvíc jsem vezl asi 1800 a radši jsem si najel 20 km po novým asfaltě než se mlátil kratší cestou :) a asi tak 400 kilo jsem měl ještě v kufru. Holt stavba si žádala své..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
přesně tak, u nás můžeš když nepřekročíš to co máš v TP, ale v zahraničí výjimka není. Já přes tunu vozim na jednoosým nebržděným běžně ale jedu opravdu opatrně. Nejvíc jsem vezl asi 1800 a radši jsem si najel 20 km po novým asfaltě než se mlátil kratší cestou :) a asi tak 400 kilo jsem měl ještě v kufru. Holt stavba si žádala své..

:smich: mi povidej stavba je stavba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, u nás můžeš když nepřekročíš to co máš v TP, ale v zahraničí výjimka není. Já přes tunu vozim na jednoosým nebržděným běžně ale jedu opravdu opatrně. Nejvíc jsem vezl asi 1800 a radši jsem si najel 20 km po novým asfaltě než se mlátil kratší cestou :) a asi tak 400 kilo jsem měl ještě v kufru. Holt stavba si žádala své..

Tak to jsi dobrý střelec - asi jezdíš mimo město a nikdo ti pod auto ještě nevběhnul... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsi dobrý střelec - asi jezdíš mimo město a nikdo ti pod auto ještě nevběhnul... :)

náhodou to celkem brzdí a byl jsem překvapenej že i jede. Jen do kopce to trošku pokuřovalo :) Jednou jsem vezl přes celou republiku vrátit palety a protože mám vozík trochu větších rozměrů s těžkou nápravou nacpal jsem tam s pomocí kurten asi 50 palet a nepocítil jsem nijak, že je tam přes tunu :-) Kdo se bojí sere v síňi ale musíš jezdit s rozumem, to je jasný :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...