Přejít na obsah

Topeni, Climatronic


AtomTS

Doporučené příspěvky

Zdravim,

vcera jsem zacal pozorovat velmi zajimavou vec, bylo teplo a pustil jsem klimu (mam O1, rv2000, Climatronic).Zjistil jsem ze to nejak spatne chladi, a zahy jsem zjistil proc, klima sice chladi,ale jak dam ruku na pruduchy tak mi leti asi v dvousekundovych intervalech teply vzduch...proste z topeni, a hned zase studeny z klimy, tak jsem zkusil klimu vypnout a dela to totez, venku bylo k veceru uz 9 stupnu a ja mel nastaveno v aute 20, a z pruduchu slo stridave teplo chald aporad dookola,takze prostredi v aute s klimatronikem uz neni tak prijemne jak jsem zvykly. Vubec netusim zda hledat zavadu v mechanice nebo elektronice klimatroniku,nesetkal se nekdy nekdo s necim podobnym?Ja absolutne netusim.

No a kdyz uz jsme v tom tak se mi za posledni dobu nejak strasne zpomalily sterace, proste je pustim i na nejrychlejsi a jdou jako by se jim nechtelo,ze by odchazel motorek? Nebo byva zavada v mechanice tahel??

predem vam moc dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jde o závady číslo 01271 - Servomotor klapky pro nast. teploty -V68 a 01274 - Servomotor přetlakové klapky -V71, byl jsem s tím v servisu jen se tak poptat, a dověděl jsem se že by možná pomohlo jen uvedení do základního nastavení, a že je potřeba provést podrobné zjištění pomocí vagu. Tak bych se chtěl zeptat zda by někdo nebyl schopen toto udělat v okolí prahy případně severních čech, dříve než se začnu zajímat o nové součástky. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zákl. nastavení nepomůže, pokud do toho nikdo nedrbal, tak se to samo nerozeštelije. Odešlo servo ovládání klapky ( v71 ), vpravo před spolujezdcem za schránkou, ovládá i vnitřní cirkulaci.

Když budeš hledat je tu někde podrobný popis problému včetně odkazu na ND.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak VAG už načetl klasiku:

01271 - Servomotor teplotni klapky (V68)

37-00 - Defekt

01274 - Servomotor pretlakove klapky (V71)

37-00 - Defekt

RESUME:

V71 jsem dal novou (použité byly 2x KO)

V68 jsem dal použitou - funguje

Editováno: , autor: Ignác
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 6 měsíců později...

tak VAG už načetl klasiku:

01271 - Servomotor teplotni klapky (V68)

37-00 - Defekt

01274 - Servomotor pretlakove klapky (V71)

37-00 - Defekt

RESUME:

V71 jsem dal novou (použité byly 2x KO)

V68 jsem dal použitou - funguje

Zdravím, nemáš nejaké foto ako to servo V-68 vypadá prípadne kde sa nachadza a

ako sa demontuje. dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...