Přejít na obsah

Mlhovky z O2 na O1


pickfick

Doporučené příspěvky

Dneska v Ostrave sem videl octavku (O1 facelift - naraznik RS to NEbyl) co mela do bocnich mrizekv narazniku zakomponovane mlhovky z O2 (nebo doooosti podobne,ale dam ruku do ohne ze to byly urcite z O2). Setkal jste se s tim uz nekdo? dost me to nadchlo. Mate nekdo zkusenosti???? nebo i fotky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska v Ostrave sem videl octavku (O1 facelift - naraznik RS to NEbyl) co mela do bocnich mrizekv narazniku zakomponovane mlhovky z O2 (nebo doooosti podobne,ale dam ruku do ohne ze to byly urcite z O2). Setkal jste se s tim uz nekdo? dost me to nadchlo. Mate nekdo zkusenosti???? nebo i fotky?

To jsem už viděl i v Pze, dokonce to tu je i někde na foru, mají to policajti na autě. Někdo to i vyfotil a je to na 100% někde tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle meho nazoru to pasuje spise do RS narazniku - ale zase jak uz tu padlo zakryjou se tim otvory pro vzduch takze...

Navic mlha byva uz v hlavnich svetlech ne ? :)

to by nemal byt problem, lebo ked sa pozriete na mriezky tak ta na strane vodica ma iba dierku na cidlo vonkajsej teploty a ta druha je derava, ale to nebude hlavny dovod preco tam je. je to rovnake pri facelifte aj pri RS narazniku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Zdravím chcel by som sa spyytať poradiť... nedavno mi dobrí ľudia ukradli krytky z naraznika aj s led dennymi svietenim, a už dlhšie som uvažoval dopasovať hmlovky z O2 na moj facelift O1 tak po tej kradeži sa naskytla priležitosť a  podarilo sa mi objednať hmlovky. Došli a teraz ked som zistil že by celkom pasovali, +- nejake upravy... pričom som narazil na 2 problemy :-/ 

 

1. oko na ťahanie auta...proste hmlovka zavadzia oku a v pripade nudze by nebolo možne auto potiahnuť (to by sa možno dalo nejako poriešiť ak mate navrhy skusenosti možte aj poradiť... :) )

2. hmlovka je dosť veľka a ked by som ju dal na kraj čo je moja varianta tak by dosť veľa branila prudu vzduchu pre intercooler :-/ (dalo by sa nejako odkloniť resp. prikloniť k IC vzduch z inakadiaľ?, popripade mate skusenosti, resp. poradili by ste mi v tejto problematike? dikes :)

 

 

foto su viac menej ilustračne :D lebo len som ich tam priložil čiže finalny efekt bude iny

post-26218-0-85474300-1386943633_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se všechno, ale jde o individuální úpravu. Žádný univerzální návod nebo dokonce díly k tomu určitě nikde nenajdeš.

 

 

Ozi:

Ještě doplním.

Kvůli odpovědi BarBy-mu jsem si klekl před auto abych se podíval a zjistil, že mřížka je před coolerem řešená tak, že řekněme ze 4/5 plochy mřížky je vzduch sveden do takového trychtýře směrem na cooler a zbytek na střed, na vodní chladič, potažmo chladič klimy.

 

Takže instalací mlhovek, jak je tady znázorněno na obrázku v příspěvku od BarBy-ho z 13. prosince 15:07, spolehlivě!! zaslepíš veškerý možný přístup vzduchu na cooler skrz mřížku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...