Přejít na obsah

Nokia N95 a Skoda Handsfree


ferda25

Doporučené příspěvky

Ahoj, myslim, ze telefony se symbianem musi pri synchronizaci pouzivat download contact. To je aplikace, ktera treba na Nokii 9300 byla instalovana, ale treba na Nokii 6600 standardne nebyla. Da se vsak doinstalovat. Tohle mam odzkousene s parrotem. Myslim si, ze to bude stejne se vsemi BT sadami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak moje zkušenost s BT handsfree škoda je takováto - s nokii 6230i naprosto bez problemu, vcetne kontaktů, seznamu atd... kdyz jsem pred 3 tydny zmenil telefon - nokia E65, která má S603rd (nejnovejsi symbian ), tak telefon se spoji, ale to je vsechno. Zadne kontakty, cisla na MaxiDotu atd...proste jen slysim hovor v repro a to je vse...vyjadreni skodovky - nova verze firmwaru bude az tak za 6 mesicu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda HF sa so Symbianom nedohodne. A ako s najnovším S60 3rd, tak ani so staršími. Mám to odskúšané s N3650, N6630, N73 a N80. Bohužiaľ. Neviem zatiaľ o žiadnej aplikácii, ktorá by šla doinštalovať do telefónu, a kontaky by už fungovali. Ten Download Contact je čo zač? Odkiaľ sa to dá stiahnuť? Ja som skúšal len nejakú aplikáciu zo stránok Nokie (malo to v názve tuším číslo 616, alebo čosi podobné, čo ľudia používajú k Parrotom), a to nefungovalo, skúšal som to neraz, nechal som to aj hodinu zapnuté a ani jeden kontakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím, mám mobilní telefon Nokia 6230i a chtěl bych si na ni objednat orig. HF sadu od Škody - na stránkách je HF pro Nokii 6230, jsou to téměř identické mobily. Ve škodovce mi říkali, že se může vyskytnout mírné rušení rádia, ale od firmware 3.4 a výš to mizí, ale nevím, kde mám zjistit jakou verzi firmware v mobilu mám..( nevíte jak to zjistím?)...máte někdo zkušenosti s HF sadou a s tímto mobilem? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Zdravím, mám mobilní telefon Nokia 6230i a chtěl bych si na ni objednat orig. HF sadu od Škody - na stránkách je HF pro Nokii 6230, jsou to téměř identické mobily. Ve škodovce mi říkali, že se může vyskytnout mírné rušení rádia, ale od firmware 3.4 a výš to mizí, ale nevím, kde mám zjistit jakou verzi firmware v mobilu mám..( nevíte jak to zjistím?)...máte někdo zkušenosti s HF sadou a s tímto mobilem? Díky.

6230i + originální sada si spolu rozumí. Ne na 100% (když vložíte telefon před nastartováním, tak někdy nejde přes repro - je to o zvyku) ale dostatečně... Já teď pouštím 6230i (nechcete někdo ten držák na origo HF? :D

a řeším jak připojit Nokii 6300...nevíte jestli držák z VW sedne na Škodováckou origo HF sadu? ;)

el Sí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám mobilní telefon Nokia 6230i a chtěl bych si na ni objednat orig. HF sadu od Škody - na stránkách je HF pro Nokii 6230, jsou to téměř identické mobily. Ve škodovce mi říkali, že se může vyskytnout mírné rušení rádia, ale od firmware 3.4 a výš to mizí, ale nevím, kde mám zjistit jakou verzi firmware v mobilu mám..( nevíte jak to zjistím?)...máte někdo zkušenosti s HF sadou a s tímto mobilem? Díky.

6230i + originální sada si spolu rozumí. Ne na 100% (když vložíte telefon před nastartováním, tak někdy nejde přes repro - je to o zvyku) ale dostatečně... Já teď pouštím 6230i (nechcete někdo ten držák na origo HF? :D

a řeším jak připojit Nokii 6300...nevíte jestli držák z VW sedne na Škodováckou origo HF sadu? ;)

el Sí

Tos nemohl říct dřív? Dneska mi přišla..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sa občas stane aj mne, že zvuk nejde cez reproduktory a pri prichádzajúcom hovore zvoní telefón po svojom a HF sada to zvonenie nezosilní, ale zvoní úplne inak. Ale reštart auta nepomáha, reštart telefónu áno, tak to pripisujem skôr na vrub toho telefónu. (N73 - ešte stále :( )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte jak ten nový soft do BT handsfree mám E61i a taky se mi nezobrazují kontakty, nebíte jestlki už je nějaký flash?? S 6310i je vše OK.

Vcera jsem si vyzvedl novou OII. od prodejce a hned jsem zkousel spojeni original GSM II. bluetooth sady s mym telefonem E61 firmware v. 3. (symbian 3rd edition).

Pokud vse jen obycejne sparujete, tak zadne kontakty, privytaceni se ale objevuji volana cisla.

Pokud ale pouzijete spravne dle navodu originalni nokia aplikaci download contact (je i ceska verza stahovani kontaktu) tak je po chvili k dispozici telefonni seznam na maxidotu. Funguje i hlasove vytaceni. Takze skoro super. Skoro, proto ze nejsou stazeny posladni volana cisla a prijate, zmeskane hovory.

Ale po precteni teto diskuze mi i toto pripada jako maly zazrak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte jak ten nový soft do BT handsfree mám E61i a taky se mi nezobrazují kontakty, nebíte jestlki už je nějaký flash?? S 6310i je vše OK.

Vcera jsem si vyzvedl novou OII. od prodejce a hned jsem zkousel spojeni original GSM II. bluetooth sady s mym telefonem E61 firmware v. 3. (symbian 3rd edition).

Pokud vse jen obycejne sparujete, tak zadne kontakty, privytaceni se ale objevuji volana cisla.

Pokud ale pouzijete spravne dle navodu originalni nokia aplikaci download contact (je i ceska verza stahovani kontaktu) tak je po chvili k dispozici telefonni seznam na maxidotu. Funguje i hlasove vytaceni. Takze skoro super. Skoro, proto ze nejsou stazeny posladni volana cisla a prijate, zmeskane hovory.

Ale po precteni teto diskuze mi i toto pripada jako maly zazrak.

Tvuj zaver se me zda skutecne neuveritelny, spravne jak pises "po vsem, co zde bylo napsano".

I ja jsem pred casem uvazoval o vymene sve dosluhujici Nokia CK-7W sady, ktera me s novym founem E65 sem tam hapruje, hlavne me chybi zobrazeni informaci, pokud to mam pripojene pres BT, a foun nekde v kapse nebo kabelce ;) .

Moc me tehdá oslovil komfort original Skoda sady pro O2, nicmene jeji avizovana a praxi zde popsana nespoluprace (tlf. seznam) se vsemi Symbian 3rd telefény me z toho na cas odradila.

Vim take, ze se tu jiz myslim Diamant zabyval i tim "Download managerem", nicmene mam pocit, ze to chodilo je s Parroty...

Funguje to tedy i pro prichozi hovory se spravnym zobrazenim jmena, i v CZ diakritice ma "maxiku" ?

Moje E65 (E61 asi take) jiz mame sofistikovane hlasove vytaceni v tom smyslu, ze neni potreba predem definovat jednotl. hlasove prikazy, ale telefon to sam rozezna i v CZ, i toto take se Skoda HF funguje ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvuj zaver se me zda skutecne neuveritelny, spravne jak pises "po vsem, co zde bylo napsano".

I ja jsem pred casem uvazoval o vymene sve dosluhujici Nokia CK-7W sady, ktera me s novym founem E65 sem tam hapruje, hlavne me chybi zobrazeni informaci, pokud to mam pripojene pres BT, a foun nekde v kapse nebo kabelce ;) .

Moc me tehdá oslovil komfort original Skoda sady pro O2, nicmene jeji avizovana a praxi zde popsana nespoluprace (tlf. seznam) se vsemi Symbian 3rd telefény me z toho na cas odradila.

Vim take, ze se tu jiz myslim Diamant zabyval i tim "Download managerem", nicmene mam pocit, ze to chodilo je s Parroty...

Funguje to tedy i pro prichozi hovory se spravnym zobrazenim jmena, i v CZ diakritice ma "maxiku" ?

Moje E65 (E61 asi take) jiz mame sofistikovane hlasove vytaceni v tom smyslu, ze neni potreba predem definovat jednotl. hlasove prikazy, ale telefon to sam rozezna i v CZ, i toto take se Skoda HF funguje ?

Mel jsem cas akorat chvili rano cestou v zacpe se na to podivat. Co jsem si vsiml, tak diakritika byla vsude (nekamenujte mne pokud nejake pismenko jsem prehledl).

Nikdo mi rano zrovna nevolal, takze nevim, jestli se to korektne zobrazuje ale nevidim duvod proc by ne, kdyz je telefonni seznam natazeny. Hlasove vytaceni funguje.

Zustala neprijemnost, pokud je vic telefonnich cisel u jednoho kontaktu, tak tam je jmeno nekolikrat bez rozliseni, jestli je to mobil, pevna linka, ci co.

Co chybi, jak uz jsem psal vyse, je ze se nesynchronizuji prijate, zmeskane hovory a volana cisla mezi mobilem a skoda handsfree.

Az vyzkousim dalsi, dam vedet. Auto je uplne nove, treba skoda zapracovala na firmwaru a nebo pomohla nokiacka aplikace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze dalsi podrobnosti. Diakritika je vsude, kde jsem mel moznost videt. Na zadne pismenko s po.urvenym znakem jsem nenarazil. Hlasove vytaceni funguje dobre. Pri prijmu je videt na maxidotu, kdo vola (teda pokud je v seznamu) jinak jen cislo. Dokonce mito rika, kdo vola (to je funkce E61 - vyslov jmeno volajiciho).

Bohuzel seznam vytocenych, prijatych a zmeskanych hovoru je prazdny. Ale to by uz pak bylo moc dokonale, takze maximalni spokojenost. :p

A abych nezapomnel, zatim se mi to ani jednou nerozpojilo, jak se psalo v nejake jine diskuzi.

Editováno: , autor: Paina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze dalsi podrobnosti. Diakritika je vsude, kde jsem mel moznost videt. Na zadne pismenko s po.urvenym znakem jsem nenarazil. Hlasove vytaceni funguje dobre. Pri prijmu je videt na maxidotu, kdo vola (teda pokud je v seznamu) jinak jen cislo. Dokonce mito rika, kdo vola (to je funkce E61 - vyslov jmeno volajiciho).

Bohuzel seznam vytocenych, prijatych a zmeskanych hovoru je prazdny. Ale to by uz pak bylo moc dokonale, takze maximalni spokojenost. :p

A abych nezapomnel, zatim se mi to ani jednou nerozpojilo, jak se psalo v nejake jine diskuzi.

Jeste prikladam link na aplikaci pro stazeni kontaktu (bohuzel se mi ji sem nepodarilo uploadnout), je to pro Nokia 810 ale funguje i pro originalni Skoda HF:

http://europe.nokia.com/A4143881

Na teto strance jsou verze pro ruzne telefony nokia.

Stahnete si i navod. Dulezite je nejprve zrusit sparovani telefonu s Skoda HF. Spustit aplikaci a udelat nove sparovani. Pak uz jen cekat az se stahne seznam a tesit se jak to bajecne funguje. Jedine nejsou videt uskutecnene, zmeskane a prijate hovory a to ani prostrednictvim skoda HF:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK...já otestuju E65 a uvidím...

To me moc zajima, mam take E65.

Kolik soucasne sparovanych telefonu to umi, a jak to je s jejich tlf. seznamy ? Moje zena ma Nokia 6300, a predpokladam, ze to jednotl. tlf. seznamy spravuje nejak oddelene, aby se nepletly dohromady...

Muze to tu nekdo vysvetlirt, kdo to vi a ma vyzkouseno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam tu E61i nainstaloval jsem do telefonu aplikaci jak pisete a sparoval dle navodu a po cca 4-5 minutach stale zadne zaznamy v tel. seznamu pokud se kouknu do maxi dotu.... :angry:

Ja mam E61 bez i ale to by nemelo vadit. Hned po sparovani to psalo nejakou hlasku, kterou si presne nepamatuju, jako aktualizace nebo stahovani telefonniho seznamu. Jaky mas modelovy rok. Ja mam modelovy rok 2008, OII vyrobena ve 42 tydnu (nebo 41, nevim presne).

Spravny postup jeste jednou. Nejprve zrusit parovani pristroju, pak spustit aplikaci a znovu sparovat pristroje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...