Přejít na obsah

Morava


VitaP

Doporučené příspěvky

srazík pohodička, dobrej pokec se staréma tvářema, rád jsem poznal nové lidi, fabiatiky jsem nějak nestihl tak snad příště, odjezd s cosbym a ivankou kolem 15h (dobré tandemové let) lol;)

Takže s některýma na besídce, s ostatníma myslím určo pokračování na jaře, aloha ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kucííí, tak sem taky konečně dorazil domů.. Najmis měl fakt smůlu :feve: na laně jsem ho dotáhl až do Svitav, tam už nás čekal brácha s podvalem a dovezl ho až domů... Jinak super srázek, škoda že byla taková kosa, těším se na další, rád sem vás kluci poznal :palec2: Pár fotek....

post-6682-1192989370_thumb.jpg

post-6682-1192989377_thumb.jpg

post-6682-1192989385_thumb.jpg

post-6682-1192989399_thumb.jpg

post-6682-1192989409_thumb.jpg

post-6682-1192989419_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srazek takovy prezimni,ale dobry... jen jsem nejak nezvladl pokecat se vsemi, co jsem chtel... holt nakupni horecka :D...

CO se stalo Najmisovi?

silentblok na motoru se nějak odporoučel :feve: ale dle posledních zpráv to bylo štěstí v neštěstí, 1 šroub zlomenej (půjde vyndat), druhej povolenej a třetí je ve fázi zkoumání (blbej přístup) no každopádně se ta cesta pěkně prodražila :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srázek super. Snad škoda jen, že Fabiatici až jsme zalezli za teplem do Olympie jste si udělali svůj tábor. Mohli jste klidně přijít za námi nahoru. Tam bylo místa dost pro všechny.

šak my sme šli na jídlo dolů a pak sme měli v plánu jít za vámi, jenže šel Matys dolů, tak sme šli pro nálepky a pak sme ještě kecali venku... :( až bude teplejc tak tam určitě pobydeme dýl :palec2:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...