Přejít na obsah

Škoda Tuning Doksy


zabiak

Doporučené příspěvky

Zabiaku, ty vzdy pises jen o chlastu a zenskych... Delas taky na tech srazech neco jinyho? Nebyl jsi to ty jak jsi tancoval v sobotu cely den kolem aut a sotva se drzel na nohou? lol lol Kazdy sraz je bomba, vid, kdyz se lze poradne vylejt... lol

Ne to jsem nebyl já, ale ten byl hustej toho jsme tam pozorovali a vždycky sebou někde fláknul :smich: .

Já piju s Mírou. No my to vždy berem tak trochu jako i pánskou jízdu takže se i popíjí a bavíme se prostě pařba. Já myslím, že to k tomu srazu tak trochu i patří :palec2: . Aby jste si nemysleli nejsem žádnej notor jen se bavím. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tady nejmrdoznější Ocktávka v arálu :prc: :prc: . Prostě luxus nádhera dobře investované peníze. A dobrý výběr barvy.

hezká, ale chlapec se asi nemá rád, když dává pryč volant s bagem hmm a nebo, že by byla ťuklá a tak koupil ten věnec levněji než volant s bagem ;):feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...