Přejít na obsah

Zvýšení výkonu u TDI PD 74kW


RaKa

Doporučené příspěvky

Pánové, jaké doporučíte zvýšení výkonu motoru TDI PD 74kW?

Mám oktu 4x4 MR02 a chtěl bych trochu zvýšit výkon. Nejsem závodník a nechci ani vytuněné auto na sprinty.

Jen by se mi líbil větší zátah hlavně od spoda, když potřebuji náhle akcelerovat. Jezdím spíš na nižších otáčkách takže nedychtím po max výkonu někde ve 4000 ale spíše po nárůstu kroutáku.

Kolik ještě snese spojka, převodovka (6ti stupňová) a haldex? Nechci zvyšovat na úkor jejich přílišného zatížení ...

Potřebuji jiné trysky nebo spíše chip? Od koho a co to stojí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, jaké doporučíte zvýšení výkonu motoru TDI PD 74kW?

Mám oktu 4x4 MR02 a chtěl bych trochu zvýšit výkon. Nejsem závodník a nechci ani vytuněné auto na sprinty.

Jen by se mi líbil větší zátah hlavně od spoda, když potřebuji náhle akcelerovat. Jezdím spíš na nižších otáčkách takže nedychtím po max výkonu někde ve 4000 ale spíše po nárůstu kroutáku.

Kolik ještě snese spojka, převodovka (6ti stupňová) a haldex? Nechci zvyšovat na úkor jejich přílišného zatížení ...

Potřebuji jiné trysky nebo spíše chip? Od koho a co to stojí?

Pokud chces nakujch 130PS tak bych doporucil chip na miru od Reeshy z DieselPoweru....

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, jaké doporučíte zvýšení výkonu motoru TDI PD 74kW?

Mám oktu 4x4 MR02 a chtěl bych trochu zvýšit výkon. Nejsem závodník a nechci ani vytuněné auto na sprinty.

Jen by se mi líbil větší zátah hlavně od spoda, když potřebuji náhle akcelerovat. Jezdím spíš na nižších otáčkách takže nedychtím po max výkonu někde ve 4000 ale spíše po nárůstu kroutáku.

Kolik ještě snese spojka, převodovka (6ti stupňová) a haldex? Nechci zvyšovat na úkor jejich přílišného zatížení ...

Potřebuji jiné trysky nebo spíše chip? Od koho a co to stojí?

Pokud chces nakujch 130PS tak bych doporucil chip na miru od Reeshy z DieselPoweru....

Dej tam chip, ten bude stacit na tech 130ps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...