Přejít na obsah

Světlý interier Elegance


tttt

Doporučené příspěvky

Dobrý den, vlastním Fabii ve světlém interieru Elegance. Moc Vás prosím o radu, kdo máte zkušenosti s mitím sedaček u tohoto typu. Mám strach, aby se mi neudělali ,,čmouhy´´, proto Vás prosím, jakým přípravkem mám tento interier čistit. Předem děkuji za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně nečistit ručně, jedině strojně, tak 1 až 2 krát za rok,,,ručně vždy nějakej prostředek špínu uvolní, ale při utírání se zase špína zacpe do sedaček...měl jsem rs sedadla, tak vím o čem píšu,,B)

Olo má pravdu pokud je skvrnka maličká jde udělat doma ale pokud je to něco většího jedině strojně. Kamarád si vždy jednou za rok nechá vyčistit RS sedačky a stojí ho to kolem 1000kč a vysledek je super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to řeším. Na malé skvrny jsem si troufnul, ale celkovou očistu jsem chtěl svěřit servisu. Netušil jsem, že se potahy dají jednoduše stáhnout a zase nasadit. Je v tom nějaký fígl nebo se to dá v pohodě, a po vyprání je lépe naimpregnovat nějakou apreturou ?či Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to řeším. Na malé skvrny jsem si troufnul, ale celkovou očistu jsem chtěl svěřit servisu. Netušil jsem, že se potahy dají jednoduše stáhnout a zase nasadit. Je v tom nějaký fígl nebo se to dá v pohodě, a po vyprání je lépe naimpregnovat nějakou apreturou ?či Díky

Já mam možná tu vyhodu že vidavam při práci čalounika, tak člověk pochyti par věci co a jak a hlavně co si mužu z potahem dovolit dělat.

jinak jsem to ničim neimpregnoval, ani mě to nenapadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výhrev je nalepený na sedáku nie na poťahu....

Skôr by som sa bál tých drôtov pri praní ale ide to aj s nimi...

aktuálne foto heheh

a co když tam mám vyhřívané sedačky? to asi jen tak nesundám ten potah a nehodím to do pračky ne? výhřev je přilepen na potahu?

post-3171-1180630985_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výhrev je nalepený na sedáku nie na poťahu....

Skôr by som sa bál tých drôtov pri praní ale ide to aj s nimi...

aktuálne foto heheh

a co když tam mám vyhřívané sedačky? to asi jen tak nesundám ten potah a nehodím to do pračky ne? výhřev je přilepen na potahu?

prof, poznas prosim ta v okoli pk ba alebo aspon do 50-80km firmu spolahlivu co mi to urobi? mam tam vyhrev a aj airbagy, neviem komu to mam zverit, dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co tak si dat potahy a tie raz za cas vyprat a nemate co riesit.

BTW: ja auto co mam po 3,5r vyzeraju povodne potahy ciste, takze ani nemusim este kupovat potahy na potahy

porozmyslame, ale aj tak ak by som ich tam chcel dat to chcem mat ciste...ako je hruby ten potah? som to este nevidel, ako je to s vyhrevom? je to citit asi menej ...? co bagy v sedackach v pripadne buracky? v poho?

Editováno: , autor: camilo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

su aj potahy specialne ak mas bocne bagy, tak treba mat aj potahy ktore su na to urcene.

the best one potahy na SK trhu robi firma MAD, tusim www.autopotahy.sk sidlia v Roznave?, ale posielaju postou, maju aj origo latky, aj rozne ine kombinacie, len ta cena.... ale za kvalitu sa plati a krive slovo som na nich este nepocul.

Ak budem chciet lepsie potahy isto pojdem do tychto, ak budem chciet noname tak v supermarketoch do 1000 Sk celkom prijatelne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

su aj potahy specialne ak mas bocne bagy, tak treba mat aj potahy ktore su na to urcene.

the best one potahy na SK trhu robi firma MAD, tusim www.autopotahy.sk sidlia v Roznave?, ale posielaju postou, maju aj origo latky, aj rozne ine kombinacie, len ta cena.... ale za kvalitu sa plati a krive slovo som na nich este nepocul.

Ak budem chciet lepsie potahy isto pojdem do tychto, ak budem chciet noname tak v supermarketoch do 1000 Sk celkom prijatelne

jjpocul som o nich resp cital aj tu ze su super z toho MADu, ale je aj nieco lacnejsie v tomto Elegance zltom??? :feve:

kukam prave ich stranku a tu galerku, neviete ci robia aj fabie tie potahy na volant, riadiacu a rucnu brzdu? bo vypada to bombovo.... :palec2:

Editováno: , autor: camilo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...