Přejít na obsah

Výměna motoru 1.6 55 kW za TDI


i.basso

Doporučené příspěvky

No jo na benzin už dnes nidko jezdit nechce :p

haha ale coby nie.....skor ludia zistuju ze nafta je na nic

Tak to tezko, daleko vic lidi uz dnes jezdi naftu (aspon v europe), proto taky o tolik nafta za posl. 15 let stoupla. Nejaka cena ropy je ve skut. asi okrajova (jinak by stejne stoupnul i benzin ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj! Chtěl bych se pokusit dát do mojí Octávečky 1,6 55Kw dieselový motor.Máte s tím někdo zkušenost?

teda, tak tohle slyším poprvý :)

Ježíšimarjá tohle není normální! Já jsem říkal že ropáka mám a tohle je stará 1,6 55kw. Zajímalo mě to z technického hlediska,nepotřebuju kupovat jiné auto.Na peníze nehledím,spíš bych to pojal jako takovou raritku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud nevis co s penezma a chces si jen tak pohrát, tak proc ne... ale rozhodne se za ty prachy, co to prijde, daji delat i zajímavejsi a smyslupnejsi veci.....

a rozhodne, jedna vec je vymenit agregát, a pak druhá, dát to auto do kupy nejak jako celek, aby bylo trochu pouzitelny - coz rozhodne zabere dalsi spoustu casu...

Editováno: , autor: ntb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...