Přejít na obsah

Chromová protiskluzová deska k pedálům RS


Doli

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
Dnes jsem si prijel do servisu pro tuto podlozku...objednal jsem ji, a privezli mi desku, ktera mela jiny odstin...nevím, jestli mi to vezmou zpátky...ale prosím vás, jaký je přesný název této desky?...děkuji.

Zalezi co mas za interier, jsou tam ruzny druhy odstinu. U myho RSa to byla barva Antracit!! :) (Myslim ze takova bude u vetsiny) A cislo dilu je 1K1 864 551

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyt tak sem hod fotku interieru, ale jinak rekni ze chces dil cislo 1K1 864 551 v barve antracit a hotovo!!

Díky ....zjistil jsem, že jsem trochu slepý, na té podpěře byl krásně nalepený bílý chránicí povlak, myslel jsem si, že je to špatný materiál...pak jsem se koukl...je to ANTRACIT, a zjistil jsem, že je to jenom nálepka...tak jsem to sloupl a je to ono...trapné, ale jsem rád, že nemusím nic shánět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyt tak sem hod fotku interieru, ale jinak rekni ze chces dil cislo 1K1 864 551 v barve antracit a hotovo!!

Díky ....zjistil jsem, že jsem trochu slepý, na té podpěře byl krásně nalepený bílý chránicí povlak, myslel jsem si, že je to špatný materiál...pak jsem se koukl...je to ANTRACIT, a zjistil jsem, že je to jenom nálepka...tak jsem to sloupl a je to ono...trapné, ale jsem rád, že nemusím nic shánět

:D Muj prvni dojem byl uplne stejny!! Jsem rikal co to ty "hnupove" objednali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to tam mám nainstalované...nechával jsem si to dělat v servisu, ani k tomu nepotřebovali oddělávat tu páčku na otevírání kapoty, nějak to tam dal a drží to jak přibitý!...Musím uznat, že to vypadá velice dobře, tak uceleně... :aggressive:

Tak to jsou servisy, vždycky to tam nějak dají.. Na mně koukali jak z jara, když jsem sundaval prahy kvůli svazku na tažný, který se má natáhnout podle původního pod prahy a výslovně tak praví i návod a postup, který by měl být pro servis závazný. No tak v servisu mi vysvětlili, že to tam taky jen tak nějak dají a nemusí ani prahy sundavat, jen to tak za kraj zastrčí..a taky to drží ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to tam mám nainstalované...nechával jsem si to dělat v servisu, ani k tomu nepotřebovali oddělávat tu páčku na otevírání kapoty, nějak to tam dal a drží to jak přibitý!...Musím uznat, že to vypadá velice dobře, tak uceleně... :aggressive:

Tak to jsou servisy, vždycky to tam nějak dají.. Na mně koukali jak z jara, když jsem sundaval prahy kvůli svazku na tažný, který se má natáhnout podle původního pod prahy a výslovně tak praví i návod a postup, který by měl být pro servis závazný. No tak v servisu mi vysvětlili, že to tam taky jen tak nějak dají a nemusí ani prahy sundavat, jen to tak za kraj zastrčí..a taky to drží ;)

Jsou to kouzelnici...me treba ted vytrhli dratek u diody pro osvetleni klicek u dveri!! :aggressive:

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to kouzelnici...me treba ted vytrhli dratek u diody pro osvetleni klicek u dveri!! :aggressive:

A co ti robili ve dveřích?

Neustale mam problem s drncicim tapecirungem ve dverich od repraku. takze sundavali tapec a vyskubli dratek od diody..na ne musim vlitnout, at navali novou!! :076 Neni to zrovna nejlevnejsi zalezitost ta dioda... :feve:

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Asi to sem nepatří, ale co říkáte na tohle? news051.jpg Mně se to moc líbí!

Kdes to sehnal?? Uz o tom uvazuju, ale sehnal jsem jen s napisem "OCTAVIA"!!

No právě že nesehnal, rád bych, ale jelikož je to zahraniční server, tak jsem při objednávce nenašel v sekci Country : Czech republic - ale třeba Slovensko a Polsko tam je, tak nevím. Stojí to 15 Eur a našel jsem to na tomhle serveru http://www.superskoda.com/octavia-ii/inter...handle-rs-badge

Pokud někdo víte, jak to objednat, tak kdyžtak poraďte...

Editováno: , autor: Stepa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to sem nepatří, ale co říkáte na tohle? news051.jpg Mně se to moc líbí!

Kdes to sehnal?? Uz o tom uvazuju, ale sehnal jsem jen s napisem "OCTAVIA"!!

No právě že nesehnal, rád bych, ale jelikož je to zahraniční server, tak jsem při objednávce nenašel v sekci Country : Czech republic - ale třeba Slovensko a Polsko tam je, tak nevím. Stojí to 15 Eur a našel jsem to na tomhle serveru http://www.superskoda.com/octavia-ii/inter...handle-rs-badge

Pokud někdo víte, jak to objednat, tak kdyžtak poraďte...

Je to ceska firma, je tam i cislo s predvolbou do ceska. Nechal jsem tam Germany a uz mam objednano. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to sem nepatří, ale co říkáte na tohle? news051.jpg Mně se to moc líbí!

Kdes to sehnal?? Uz o tom uvazuju, ale sehnal jsem jen s napisem "OCTAVIA"!!

No právě že nesehnal, rád bych, ale jelikož je to zahraniční server, tak jsem při objednávce nenašel v sekci Country : Czech republic - ale třeba Slovensko a Polsko tam je, tak nevím. Stojí to 15 Eur a našel jsem to na tomhle serveru http://www.superskoda.com/octavia-ii/inter...handle-rs-badge

Pokud někdo víte, jak to objednat, tak kdyžtak poraďte...

Je to ceska firma, je tam i cislo s predvolbou do ceska. Nechal jsem tam Germany a uz mam objednano. :)

Normalne napis mail a objednaj na dobierku. Su velmi seriozni. Odporucam :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...