Přejít na obsah

Dvoutónový klakson


Jered

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Klaksom určite ide dať aj z OII, klaksom sa sklada z dvoch slimáčikov a tie sú na takej konzolke ktorú ide rozobrať a poskladať inak, sám to tak mám, dokonca nie z FI ale z Pola a trúbim.

Rele netreba je predsa v BSG tak o čom? len o dvoch konektoroch, Pinoch, gumičkách a klaksone

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahojte chalani. Chcem sa spytat, co to znamena ked si cez VAG COM zmenim nastavenie klaksonu podla krajiny v ktorej som...je tam na vyber tusim UK, USA a zvysok Europy...ci tak nejako. Ked som to zmenil, tak sa mi zdalo ze sa nic nezmenilo...viete mi poradit na co sa to vlastne pouziva? A preco v inych krajinach je to inac prednastavene?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte chalani. Chcem sa spytat, co to znamena ked si cez VAG COM zmenim nastavenie klaksonu podla krajiny v ktorej som...je tam na vyber tusim UK, USA a zvysok Europy...ci tak nejako. Ked som to zmenil, tak sa mi zdalo ze sa nic nezmenilo...viete mi poradit na co sa to vlastne pouziva? A preco v inych krajinach je to inac prednastavene?

Ak sa nepletiem tak to bude asi predpismi.U nas je stanoveny ton klaksonu v predpisoch a zrejme tomu bude tak aj v inych krajinach.Len asi nie vo vsetkych rovnako. Netvrdim ze to ke tak na 100%,to ma len tak napadlo zeby to mohlo byt koli tomu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...