Přejít na obsah

PARKOVACIE SENZORY


PROCHY603

Doporučené příspěvky

Tak to ja musim souhlasit s vama co uprednostnujete jenom samotnou akustickou signalizaci ... Treba se mi libi i displeje, ale osobne nemam rad takoveto doplnky na palubovke ... A abych se priznal, na svoji Octavii nemam parkovaciho asistenta vubec, ale uvazuju o tom ... chcel bych ale original, co je od Skodovky, myslim, ze BadyS to tu nabizel za celkem slusny peniz :) Ale ten displej v levem rohu palubovky vypada celkem dobre :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
osobně bych portmana už nedal

montoval jsem ho do tchánovy 406 1/2 roku super nastala zima a občas blbnul, pak leto celkem OK a od další zimy KO.

na pohled vše OK. Vím o dalších třech co tak "fungují".

Myslíš Portman všeobecně nebo konkrétní typ?

byl to BS 400

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zdravim,mám combi a uvažuji kam dát čidla.Neví někdo jestli by tam nestlačily dát jenom dvě na strany co nejblíže k zadním dveřím když tam chybí ta lišta.Eventuálně zbylé dvě dát na držák SPZ.A jestli se můžou použít jen dvě?Že bych ty dvě nezapojoval.Jestli to tak vůbec funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,mám combi a uvažuji kam dát čidla.Neví někdo jestli by tam nestlačily dát jenom dvě na strany co nejblíže k zadním dveřím když tam chybí ta lišta.Eventuálně zbylé dvě dát na držák SPZ.A jestli se můžou použít jen dvě?Že bych ty dvě nezapojoval.Jestli to tak vůbec funguje.

vždycky to chce min 4 takže doporučuju origo http://www.skoda-auto.cz/CZE/SERVICE/ACCES...fc%3d0000000140

dělaji se i levnější ale často je stim pak problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, tak jsem namontoval neorigo senzory do svého vincenza. Nechal jsem si je koupit pod stromek právě z adresy, kterou uvedl prochy.Je to bez displeje za 600kč. Montáž vcelku jednoduchá, asi za hoďku a půl bylo hotovo. Stačilo vyvrtat, protáhnout kabely do levé kapsy kufru, napojit na kostru a zpátečku a už to šlape. jen pracovní rozsah je trošku menší a to 1,5m pípnutí a až do zhruba 30-35cm nepřerušovaný tón. Foto zapojení zkusím přiložit v neděli večer. Jinak zkusím vyzkoušet jen dva senzory, ale myslím, že to určitě pojede, protože na překážku funguje každý senzor zvlášť.

post-36219-1262377716_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak díky Notobi, taky názor, ale asi se mi to zatím takhle líbí víc, ikdyž vím, že to patří pod lištu, ale právě tady to měli někteří v liště a to mě zaujalo. Jinak u tohoto způsobu jsem vůbec nárazník nesundával, rozměřil jsem si to přímo na liště a vyvrtal. Kábly jsem pak jednoduše protáhl přes gumovou záslepku v kufru a bylo to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, tak jsem namontoval neorigo senzory do svého vincenza. Nechal jsem si je koupit pod stromek právě z adresy, kterou uvedl prochy.Je to bez displeje za 600kč. Montáž vcelku jednoduchá, asi za hoďku a půl bylo hotovo. Stačilo vyvrtat, protáhnout kabely do levé kapsy kufru, napojit na kostru a zpátečku a už to šlape. jen pracovní rozsah je trošku menší a to 1,5m pípnutí a až do zhruba 30-35cm nepřerušovaný tón. Foto zapojení zkusím přiložit v neděli večer. Jinak zkusím vyzkoušet jen dva senzory, ale myslím, že to určitě pojede, protože na překážku funguje každý senzor zvlášť.

Řekl bych, že ty krajní máš moc nahoru. Zkus přicouvat k vyššímu obrubníku bokem, jestli ti to bude signalizovat. Jinak na pípák si zvykneš. Já teda mám s displejem, chvíli jsem na displej jezdil - je to komfortnější. ale pak při čištění palubky jsem si ho rozlousknul o dveře, takže je KO (pípák funguje dál), tak jsem to strčil pod palubku a taky se na to dá zvyknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je to ve předu slyšet? Nebo si vypínáš rádio?

Já ho slyším v poho i s rádiem, to bych ho natáhl někde blíž, kdybych se měl ještě při couvání zaobírat rádiem. Tento je ukvíkaný dost, v první chvíli jsem myslel, že ho ještě přelepím izolepou, ale jak sem to pozadělával tapecem, tak se zklidnil. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, mám něco podobného. Oproti originálu od škody, který, pokud mě paměť neklame, skutečně tůtá či hluboce pípá, tyhle neoriginály spíš ječej než pípaj. Je to ton vysokej, otravnej a slyšitrelnej. Osobně jsem ten bzučák přilepil v kombíku +- na stejné místo a slyším ho až až. Je otázka jestli nebude časem slábnout - pro všechny případy jsem tam nechal celej kabel stočenej a vždycky ho můžu přestěhovat :)

Někdo tu zmiňoval mute rádia při zařazení zpátečky. Tahle myšlenka se mi fakt líbí, podívám se jestli to moje rádio umí. Ne že by to bylo za potřebí, pípák slyším, ale přijde mi to jako hezká vychytávka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...