Přejít na obsah

Nový lak


Pepa72

Doporučené příspěvky

Ahoj,

mám doma novou tourku a z okolí se na mne valí mnoho názorů. Chránit lak voskem, nebo není ještě vytvrdlý, a můžu ho poškodit?

Díky za radu, nechci udělat víc škody jak užitku. ;)

Určitě voskůj ...kup nějaká kvalitní vosk (hlavně né leštěnku) a per to tam. Doporučuji nějaký vosk od Sonaxu nebo já mám s voskem i dobrou zkušenost od Simonish.

Vosk je ochrana laku před nepříznivým počasím :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky voskuju. Určitě se vyplatí investovat do nějakého kvalitního vosku - Sonax, želví vosk :palec2: , já používám vosk od 3M a jsem spokojen - je to asi to nejlepší, co jsem kdy měl. 1l stojí kolem 1200,. Kč , ale je to asi na 12 pořádných naleštění - takže cca 2 roky lol

No já používám kosmetiku od RIWAXU a co se týkalo údržby starého laku tak super.

Mrkněte na to profesionální kosmetika. www.riwax.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě voskuju taky , ale nový lak bych alespoň 6 měsíců nechal vyzrát.

Tak co chlapy!?!? Voskovat nový lak ano nebo ne.

Myslím že tady Pepa007(agent s povolením zabíjet) :-) má pravdu ...jestli je to uplně nové tak to navoskůj až před zimou. Nic se tím nepokazí když to teď necháš.

Když se nad tím tak zamyslíš tak je spousty aut které ani vosk neviděli za celý svůj život a jsou taky hezké. Vem si že služební auta se taky nevoskují...sic vypadají strašně ale když se potom naleští a navoskují tak tam je barvička jak z výroby.

Udělal bych to jak říká Pepa007 ...chvilku bych to nechal a potom hurá a voskujem. Nemusí to být 6 měsíců ale jestli je to uplně nové tak chvilku počkej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...