Přejít na obsah

Kam patri hlavove operky??


tomina

Doporučené příspěvky

Po dlouhy dobe sem sedel v aute na zadnim sedadle a vsim sem si ze prava predni operka je vetsi nez leva a pak mi doslo ze velikost zadnich a prednich operek se lisi. Takze ted mam operky vpravo vetsi nez vlevo.. Muze mi nekdo rict kde maji byt mensi operky...jesi vepredu nebo vzadu?? Diky ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem koupil svou koktu, měl jsem je taky přeházené. Myslím si, že ty menčí mají být vzadu. Já to zjistil tak, že přední opěrky mají sklonovou regulaci a zadní ne. Takže ty co se dají sklápět jsem dal logicky dopředu a myslím, že jsou trochu větší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem koupil svou koktu, měl jsem je taky přeházené. Myslím si, že ty menčí mají být vzadu. Já to zjistil tak, že přední opěrky mají sklonovou regulaci a zadní ne. Takže ty co se dají sklápět jsem dal logicky dopředu a myslím, že jsou trochu větší.

Aha, to sem ani nevedel ze ty zadni nemaj nastavitelnej sklon...no vzadu moc nejezdim :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Pravda je ze v predu su sirsie a v zadu su tie užsie je to podla mna kvôli výhladu do zadu. Ale tiez som sa takto namotal ked som tepoval opierky a az potom som si to vsimol ale behol som kamaratovi a ten ich este nevytahoval z auta ani raz a mal ich tak ako som vissie popísal. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...