Přejít na obsah

Přední levé dveře


montek

Doporučené příspěvky

Mám takovy problém,někdy mi přední levé dveře přes central zamknou a jindy ne,musím ručne cuplík dát důle a pak centrálem zamknout abych uzamkl celé auto.A zase někdy opět se mi všechny odemknou,krom řidiče,takže musím od spolujezdce si otevřít ručne!Nevíte co stím? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovy problém,někdy mi přední levé dveře přes central zamknou a jindy ne,musím ručne cuplík dát důle a pak centrálem zamknout abych uzamkl celé auto.A zase někdy opět se mi všechny odemknou,krom řidiče,takže musím od spolujezdce si otevřít ručne!Nevíte co stím? :help:

Prohlídni kabely, měl jsem něco podobnýho u levejch zadních, ale nějak jsem tam s tím zahejbal a otevírá i zavírá to dobře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovy problém,někdy mi přední levé dveře přes central zamknou a jindy ne,musím ručne cuplík dát důle a pak centrálem zamknout abych uzamkl celé auto.A zase někdy opět se mi všechny odemknou,krom řidiče,takže musím od spolujezdce si otevřít ručne!Nevíte co stím? :help:

Me odesel zamek na pravych prednich a chovalo se to stejne. Kdyz jsem zamykal porad odemykal a opacne. Reklamace a vymena zamku to spravila ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš auto roku výroby 2002,nějak tak okolo,tak mají specifickou závadu a to ,že teče voda do ř.j ve dveřích řidiče.Odnese to ta ř.jednotka,má uhnilé piny a taky svazek ,lépe řečeno ,ta svorkovnice k motorku.motorek stojí 7500 a svazek 2100kč.to jsou ofic. ceny škodovky.Tak si porad....Pokud dodržuješ pravidelný servis ve značce,tak pro tebe může něco udělat garanční technik....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

odmykám u řidiče a otevřou se jen ty jedny dveře. Vlezu dovnitř, dám klíč do spínačky a když otočím do startovací polohy, tak mě to tam zamkne. Pak to musím vypínačem otevřít a je to dobrý. Stane se to klidně 3x za sebou a pak třeba měsíc ne. Nikdo na nic nepřišel, nikdo nic neví, a proto na to seru, protože jinak už bych se z toho ksindlu zbláznil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak motorek v zámku je dobrý,odzkoušeno přěs baterii na pinech 1,2 a opačně zase odmyká.Takže fakt to bude ta řídící jednotka ve dveřích řidiče i když to zamykání vynechá,tak nejde ani el.zrcátko u řidíče- zajímavý??Ale tu řídíci jednotku jsem nemohl nějak rozpojit a vyndat ven,nevíte jak nato abych se tomu podíval na zoubek???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...