Přejít na obsah

Kontrolka chladící kapaliny


Namor Rapsaj

Doporučené příspěvky

lol Pánové díky za super radu,budu muset odkázat znalé chlapce od fochu a araveru ať se podívají na forum a něco se konečně dozví,protože na moje dotazy ohledně této závady mi byly zdělovány rady typu: měnit expanzku,čidla na chladící soustavě ......atd.

Ještě jednou díky,určitě se tu dozvím spoustu dalších rad lol

tak s odborníky v araveru už mám taky podobnou zkušenost a nedivím že jsou tady i na blacklistu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez som to na Octavke I, 1,6 75kW zubnou kefkou zotrel a hotovo... a ked som sa bavil so znamym, co mu to tiez minuly rok svietilo, siel do servisu a vypytali si 12 EUR, za prevzdusnenie a neviem ake este kraviny. Tuto zimu mu to znova zacalo, chcel tam uz ist, dal som mu radu s kefkou a zrazu oprava zadarmo... Tak ma pozval na -_-

Editováno: , autor: tomikutik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 8 měsíců později...

Ve značkovém servise vyměnili nádobku - pomohlo to na nějakou dobu. :help:

Po pár týdnech blikala znovu. Zkoušeli jsme s elektrikářem všechno a nic. :aggressive:

Vyzkratoval jsem konektor a kašlal na signalizaci. :076

Teď jsem ze zajímavosti jsem vyzkoušel šroubovák - podle rady. Fakt to funguje. Jenom doporučuju očistit větší plochu a vydrží to asi podstatně déle :palec2:

:skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Chlapy, mám Fabii a pod víčkem žádný kontakty vidět nejsou.

Není to spíš tak, že v Oktě kontakty vidět jsou a u fabie ne?

Jak žešíte čištění kontaktů ve Fabii?

Je tu nějaký odborník na fabii?Mám stejný problém pod víčkem nic není.

Prosím poraďtě :-) díky!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj všem, prosím moc o radu, mám stejný problém se svítící kontrolkou i když je kapaliny dost... zkusila bych očistit elektrody, ale nevidím je, když odšroubuji modré víčko (mám Fabii, 1,4 MPi)... nebo se špatně dívám? prosím poraďte : smile.gif:help: Díky!!!

Je tu nějaký odborník na fabii?Mám stejný problém pod víčkem nic není.

Prosím poraďtě :-) díky!!

Vo Fabii su tie elektrody v nadrzke viac zakryte, nie je ich vidiet pod vieckom a nie je mozne sa k nim dostat so srubovakom. su zaplastovane. jedina moznost je vybrat nadrzku, umyt alebo vymenit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...
  • o 4 týdny později...
Host latka.andy

Ahoj. Ja mám troška iný problém. Tak isto mi svietila kontrolka stavu hladiacej kvapaliny asi v marci minulého roku na mojej fabii 1,4 mpi. Bol som v servise, tam mi nádržku vymenili za novú. Dva týždne bol kľud a potom zas. Nejako som to ďalej neriešil a opätovnú návštevu servisu som odkladal. Teraz som čítal príspevky s použitím šrobováku alebo zubnej kefky. Tyčky som nenašiel no keď som otvoril nádržku na víčko som mal čiernu penu a nádržka je čierna a plná bordelu - asi olej. Ponoril som do vody kefku a tak isto ostala celá čierna a mastná. Chcem sa teda spýtať, bude problém asi v tesnení pod hlavou? Na inom fóre som čítal toto:

 

"poviem to takto tieto motory niesu vydarene mozes sa nachystat na vymenu tesnenia pod hlavou!!!!!!!!mas utopene vlozky piestov a preto ti presakuje olej do chladiacej kvapaliny takze je mastna a cidlo v nadobke blbne!!!!!!!!!hlavu treba dat dole treba vydvihnut vlozky piestov-daju sa kupit podlozky co tam idu,tiez tesnenie pod hlavu,nove sroby na hlavu a novu nadobku plus nova chladiaca kap.a az ti nejde uz voda aj do oleja tak aj novy olej!!a treba rozobrat aj spodok motora aby si mohol povyhadzovat vlozky s piestami von ktore vypodlozis podlozkami .super robota potesi zga428E.gif nemala palka za opravu hlavne v servise!dasa to spravit v pohodicke"

 

Ďakujem za akékoľvek rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

andy, jelikož máš Fabii, tak řeš svůj problém v příslušné sekci a to je ZDE.
Doporučuji tam prostudovat tyto vlákna (a po přečtení si jedno z nich vyber a svůj problém popiš v něm, případně si najdi ještě nějaké jiné obdobné, neprohledával jsem všechno):
http://forum.skodahome.cz/topic/115974-kontrola-kapaliny/?hl=%2Bolej+%2Bvod%C4%9B#entry1573336
http://forum.skodahome.cz/topic/59772-tesnenie-pod-hlavu/
http://forum.skodahome.cz/topic/124036-probl%C3%A9m-s-t%C4%9Bsnost%C3%AD-vlo%C5%BEek-v%C3%A1lc%C5%AF/
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...