Přejít na obsah

Loketní opěrka - neoriginál - zkušenosti, montáž


Tamraton

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Ten momentový klíč je uvedený všude v dílenské příručce.. dotahoval jsem to normálně ráčnou s citem...

Pocity... Montáž je docela jednoduchá.. největší problém jsem měl s vyřezáním díry do tunelu :-). Doporučuju před řezáním sundat, dělá se to líp. Nasadil jsem obě nohy, krásně všechno pasovalo. Malý probém nastal ve chvíli, kdy jsem chtěl přidělat malou nožičku k samotné loketce, je tam díra, ale není tam závit.. takže jsem to ještě protáhl závitníkem ;-) Pak jenom přiložit k namontovaným nožkám, sešroubovat, nacvaknout z obou stran krycí plasty a hotovka. jenom mě trochu štve ta malá díra po vyřezání, která vznikne za opěrkou... ale to je detail. Fotky dodám během týdne, až se dostanu k foťáku.

I za ty prachy jsem spokojený, že mám origo. Netrčí mi nikde kovové nohy a uchycení perfektně sedí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je blbost... i kdyby se ti to podařilo vyřezat tak, že by tam bylo místo akorát na ty "nožičky" tak stejně je tam díra, která jenom nevede až k ruční brzdě, ale kousek níž... chce to záslepku. No asi to pořeším nějakým tím kusem filcu, nebo zkusím vyřezat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...