Přejít na obsah

pneu BRIDGESTONE Turanza ER300


pickfick

Doporučené příspěvky

turanza není špatná, tichá, ale turistická, v zatáčkách (myslím dost ostře jeté - sportovně na hraně) je měkká a dost pružná, ale nepustí, ve srovnání s potenzou, která je to pravé ořechové pro razantní jízdu - ale zase je hlučná

zero - nero se dá srovnávat s potenzou

zero rosso s turanzou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

turanza není špatná, tichá, ale turistická, v zatáčkách (myslím dost ostře jeté - sportovně na hraně) je měkká a dost pružná, ale nepustí, ve srovnání s potenzou, která je to pravé ořechové pro razantní jízdu - ale zase je hlučná

zero - nero se dá srovnávat s potenzou

zero rosso s turanzou

Sohlasim s tvým názorem-je to na pohodovou jizdu-turistická(velmi přesný název)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

turanza není špatná, tichá, ale turistická, v zatáčkách (myslím dost ostře jeté - sportovně na hraně) je měkká a dost pružná, ale nepustí, ve srovnání s potenzou, která je to pravé ořechové pro razantní jízdu - ale zase je hlučná

zero - nero se dá srovnávat s potenzou

zero rosso s turanzou

Jasně že se nedá srovnávat , ale nejsou špatné. Záleží co každý od pneu čeká. Já mám Pirelli aby mi dobře lepili k vozovce a lepí opravdu super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zero - nero se dá srovnávat s potenzou

zero rosso s turanzou

Jasně že se nedá srovnávat , ale nejsou špatné. Záleží co každý od pneu čeká. Já mám Pirelli aby mi dobře lepili k vozovce a lepí opravdu super.

jj, oni bridgestone a pirelli jsou z jednoho hrnce, mám zkušenosti a to dost velké se všemi výše uvedenýma,

nera drží jak přibitý, stejně tak potenzy a je jim jedno jestli je mokro nebo sucho, nera jsou ale tišší, ale nedělají se v 15´´, v podstatě bych asi tak řekl, že tyto gumy jsou se svojí hranou dál než podvozek auta a pud sebezáchovy,

rossa jsou měkčí a líp filtrují rozbité cesty, nejsou tak měkké v zatáčce jako turanzy a jsou tišší než potenzy,

turanza - jak jsem psal - turistická, hodně filtruje nerovnosti, sucho mokro je jedno, měkká v zatáčkách,

na fábii jsem s potenzama najel 80.000km (195/50/15), na T4 s nerama 50.000km 275/45/17, turanzy mám teď na fábce a rossa na T4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zero - nero se dá srovnávat s potenzou

zero rosso s turanzou

Jasně že se nedá srovnávat , ale nejsou špatné. Záleží co každý od pneu čeká. Já mám Pirelli aby mi dobře lepili k vozovce a lepí opravdu super.

jj, oni bridgestone a pirelli jsou z jednoho hrnce, mám zkušenosti a to dost velké se všemi výše uvedenýma,

nera drží jak přibitý, stejně tak potenzy a je jim jedno jestli je mokro nebo sucho, nera jsou ale tišší, ale nedělají se v 15´´, v podstatě bych asi tak řekl, že tyto gumy jsou se svojí hranou dál než podvozek auta a pud sebezáchovy,

rossa jsou měkčí a líp filtrují rozbité cesty, nejsou tak měkké v zatáčce jako turanzy a jsou tišší než potenzy,

turanza - jak jsem psal - turistická, hodně filtruje nerovnosti, sucho mokro je jedno, měkká v zatáčkách,

na fábii jsem s potenzama najel 80.000km (195/50/15), na T4 s nerama 50.000km 275/45/17, turanzy mám teď na fábce a rossa na T4

Mám Turanzy na Octě 1,8T , 16"..a jsou celkem slušný (akorát by mohly na předku pomaleji ubývat) , ale za to asi spíše můžu já..:-))))

Thomas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano to, potvrzuji, na autě Pirelli P6 mám, ale na druhou stranu maj najeto 34.000 a maj jeste 6 mm vzorku, takze kilometrovej probeh maj uzasnej ! U nich si cenim hlavne vybornych jizdnich vlastnosti na mokru, ty proste neustrelej ani za nic a zbytecne ani pri hodne velkym brzdeni nejdou do ABS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano to, potvrzuji, na autě Pirelli P6 mám, ale na druhou stranu maj najeto 34.000 a maj jeste 6 mm vzorku, takze kilometrovej probeh maj uzasnej ! U nich si cenim hlavne vybornych jizdnich vlastnosti na mokru, ty proste neustrelej ani za nic a zbytecne ani pri hodne velkym brzdeni nejdou do ABS.

No já teď koupil Dunlop SP Fastresponse tak jsem zvědav,první dojmy "TICHO".A Němci je moc dobře ohodnotily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ER300 su v "turistickej" triede jedmy z najlepsich.

Ja ich mam a uplna spokojenost. Ale vzdy zalezi aj na style jazdenia, vykonu auta a samozrejme na rozmeroch.

Kebyze davam 17, tak idem do Potenza 050, ale na 16 stacia tieto turanzy. Na such drzia perfektne, pri prudkom starte obcas pisknu, na mokre akurat prudky vyjazd zo zakruty trochu smykaju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...