Přejít na obsah

Sraz v Praze a okolí


Doporučené příspěvky

Ok, my nějak dorazíme, aspoň tam nebude kluk sám :) my tam pojedeme Lentilkou z Lípy (aspoň jí konečně uvidíte), ale po cestě se ještě musíme stavit v Jičíně pro nalakované věci, takže přesný čas nevím, ale dorazíme určitě :) snad kolem 17:30 - 18:00 :)

 

Jinak drewie byl i na SH, hrdý majitel "oranžové" Fabie Combi, která má vyšší výbavu, než kdejaký Superb :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si to zahazel i cestou bahnem z kopce, mohl jsem jen pres bahno vyjet rovne, ale stejne bych si asi hrabnul :(

 

a navic stejne sem auto zaprasil uz cestou na sraz, protoze jsem jel pres prahu tak mi to bylo jedno ;)

 

ted v nedeli to snad stihnu umejt nez pojedu na sraz, aby to vypadalo aspon trochu lidsky, i kdyz u nas je jeste porad hodne vody kolem silnic a podobne a je tu trocu problem s tim ze se to hned zasvini... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamaradi,... ja nevim jestli dorazim, uvidime samozrejme podle pocasi ( udajne by melo byt pekne ;) ) ..... ale jelikoz budu lepit asi folii na strechu a davat ploutvicku + babicka chce malovat chodbu, tak me poprosila jestli bych ji to nevymaloval prave v nedeli,... 

 

sice je sraz cca od 17:30 .... ale opravdu nevim jak to budu stihat,....

 

  radsi reknu ze nejspis asi pro tentokrat vynecham ;) .... ale uvidime, nepredbihejme 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...