Přejít na obsah

Sraz v Praze a okolí


Doporučené příspěvky

tak mne Roomster asi ujel, ja ho nevidel

 

garaze volny jsou, ale svetlo je tam hodne mizerny, horni parkoviste je vecne plny; uvnitr je bufac, ale nechaj si to pekne zaplatit, to uz je lepsi prebehnout silnici a jit do kaufu

 

Pak bylo volno jeste v Letnanech v Baumaxu - cca pulka parkoviste volna a naproti je myslim Lidl.

 

Taky jsem prolezl Globus v Cakovicich a je to hrozne velky komplex, ale uprimne moc volnych mist nezbylo a za 25 maj uvnitr housku se sekanou (60% masa) za 25 (horcice + 3Kc) a fakt mnam :) - zde je kandidat na vymenu za McDonalda.

 

Za dalsi jsem prolezl Bauhaus v Cimicich (vedle AAA auto), zde to s parkovanim nebylo moc svaty, ale mista bylo vic nez u Globusu.

 

Jiny kramy zatim prolezle nemam, ale onehda jsem byl na Cernym moste v nejakym nakupaku a spodni parkoviste bylo taky z pulky prazdny a bylo to v nedeli kolem 19h.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za me o5 taky parada,... myslel sem ze prijedu driv, ale nakonec az takhle ;) .......

 

Maro...... nevim no,... celkem mi to vrta hlavou,.... domu sem prijel jeste s o dve decky nizsi spotrebou kdyz sem jel z prahy :D .... tudiz 4,6 l/100 km  ..... brzda provozu taky sem nebyl ;) a ani sem nikam nezavodil

co se tyce volnobehu bohybuje se se v rozmezi 0,7 - 0,9 podle teploty, coz me prijde normal ;) ...... ale fakt nevim no :( kazdopadne mas bojovej ukol to nejak pozjistit,.. ja myslel kdyz se kodujou budiky tak to automaticky zjisti ze to je ctyrvalec :kol-32:  ..... a ne ze se to musi jeste dokodovavat :D to by pak byli lepsi budiky z 16V ;)

 

Kuba .......... to sem mel tak cistej trmen ? :D :D ........ sem nadrzenej na zejtra na fotky za jizdy .... nezapomen to vsechno pekne vyhladit ;) at je to zase TOP  :kol-31:  :kol-27:

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží,

z který strany kdo na sraz dojíždí. Poslední dobou je pusto prázdné parkoviště před bývalým kinem CineStar na Černým Mostě (mezi Ikea a Globusem), nicméně je to dost bokem z Prahy a tak nevím, jak by se to některým svojí polohou líbilo... 

 

 

@Pawouk: koukám, že na fotkách Micra nevypadá zase tak špatně ale nějaká Škodovka by mezi vás zapadla mnohem lépe  :D

 

@Lukason: v Brně jsem měl kamaráda JRM, co měl 1.4 50kw a žralo mu to průměrně asi 8,5l (a vlastně to vůbec nejelo) takže poměrně zvláštní, ale pokud to tak nejezdí jen podle čísel na displeji ale i podle tankování, tak proč ne :)

Editováno: , autor: technikus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud bude hodne lidi mit dovolenou, tak je moznost sraz posunout na druhy tyden - rozhodnuti bude podle hlasu

 

Tak by byla lepší volba Ano - vyhovují oba termíny, což se třeba týká mojí osoby, protože máš možnost zvolit jen jednu volbu a pak budeš z výsledků v pasti, kor když se nabízí jedna Spíše ano. 

 

Ano - 4.8.

Ano - 11.8.

Ano - oba termíny mi vyhovují

Ne - ani jeden z uvedených termínů mi nevyhovuje

-------------------------

Spíše ano i ne bych vyhodil, buď plánuješ přijít a nebo ne :D  Nic mezi tím není, jo možná dáš Ano a pak ti do toho něco vleze... 

Editováno: , autor: technikus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LiborTDI: pokud dorazis jako minule kdyz si jel kolem, tak to bude o hodku pozdeji nez si rikal, tak to ti to vyjde presne... :kol-31:

 

technikus: pokud muzes oba terminy, tak je samozrejme lepsi prijet na prvni nedeli. menit uz to nebudu, protoze bych tim vymazal vsechny dosavadni odpovedi

 

mc2uba: tak to zni jako hodne huste, je videt, ze si umis spravne nastavit priority... :kol-47:

 

wén@: radi te uvidime

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu,protože řidič co mě naboural,tak se nepřiznal a jde to na městský úřad a bude se to řešit,ale na tom mají až 3 měsíce a jelikož i tam se odvolá na nevinu předpokládám,tak to půjde někam výš a ty na to mají až 6 měsíců...Jelikož tak dlouho čekat nehodlám a ani nemůžu tak dlouho bejt bez auta,tak se to udělá přes havarijku a poté se bude spoluúčast vymáhat po pojišťovně.Máme stejnou,tak snad to půjde bez komplikací....

 

Ale první problém je,že se čeká na leasingovku s papírováním a druhej,že v servisu maj od 28.7 dovolenou,takže počítám s autem tak nějak až prvních čtrnáct dní v srpnu... 

Navíc kvůli posraný amortizaci,nemůže oprava přesáhnou 60tis.,ale servis to snad udělá tak,aby to bylo ok...

Je to na prdlačku všechno :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Weno:

tobe to narvali pri ceste na sraz? Pokud jen zapiral, je to jeste dobry. Me narvala a chlap jak milijus, ano ano, vporadku, papiry o nehode podepsal, vsechno ok a byl velice klidny a tichy. Jen prijeli policajti, byl u nich prvni a rval ze jsem jel 120Km/h na okresce a ze nemel sanci me zahlidnout atd... policajti dneska nic na miste nerozhoduji, rekli ze to je evidentne jeho chyba, on to zaprel, takze to slo na spravni rizeni. Policajt sam rekl ze to je jeho chyba dle dukazu, ale ani presto to nerozhodl, nechapu - ma na to pravo. Kvuli amortizaci na najety kilometry mi ze 30tis nedali 10tis a prej se mam jit soudit.

 

Takze jestli ho uznaj vinym, tak nechtej jen spoluucast, ale pozaduj celou castku opravy (jinak ti pak pojistovna bude kratit bonusy!) a pokud nedaj vse, tak se bez soudit s pojistovnou, mas na 100% castky narok (pokud spravni rizeni uzna chybu jen na nem) a pojistovna musi zaplatit vse a pripadnou amortizaci vymahat po svem klientovy - vinikovy nehody. Dneska uz to vim a dneska bych do toho sel, vetsinou jakmile prijde pojistovne obsilka od pravnika, tak to hned resej mimosoudne a calujou - nicmene budou chtit kratit, stat si za svem!

 

Dalsi oblibene tema je narok na nahradni vuz, nekdo rika ze mas narok, nekdo zase ze jen podnikatel, pokud je auto psane na firmu a k podnika (vydelava prachy).... uprimne to do dneska nevim, tohle bych chtel zjistit. Ale jakmile se na to pujdes zeptat do pojistovny, tak te vyhodej... nekdo mi dokonce rikal, ze ti auto pujci tvoje pojistovna a pak si to resi s jeho pojistovnou... tohle chce fakt zjistit snad od pravnika nejakyho.

 

A posledni oblibene tema, kdyz uz pujcene auto mas, co si hradis, nekdo rika ze mas 200km zdarma a pak platis za najety km a nekupujes nic, nekdo zas za najety km a kupujes palivo a nekdo zas ze jezdis, tankujes (uctenky schovavas) a pak se to resi az ve finale pri vraceni vozu.

 

Takze drzim palce a nenechat se ojebat, stat si za svem a pokud ho uznaj 100% vinikem na vse dohlednout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se tyce amortizace tak sou servisy nebo i primo firmy ktery ji vymahaj od pojistovny protoze mas narok na uhrazeni stoprocentni castky

a co se tyce nahradniho auta mas na nej ze zakona narok pujceni auta take musi hradit pojistovna ale pohony hmoty hradis sam

taky sem si tim prosel tak uz ted vim na co mas narok a na co ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...