Přejít na obsah

Sraz v Praze a okolí


Doporučené příspěvky

Prý zítra by to mohlo vyjít :D ale pokud to nepůjde zítra, tak možná sobota dopoledne a nebo až pondělí no :)

 

Radius: nne, jen jsem měl odřený zadní blatník a nárazník od vlastní blbosti a čelní sklo bylo už odřené a po zimě jsem tam měl 2 ďulky přímo před řidičem, tak jsem to nechal vyměnit na pojišťovnu :)

Editováno: , autor: mc2uba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec panove,..... tedka me tak napadlo, kdyz sme se minule bavily o tech FELICIICH ;) schanim zapalovaci listu na FELICII ci FABII MPI, meli by byt udajne stejne ;) cisla dilu: 047 905 104 jsou taky stejna ....... nemate nekdo doma nejakou plne funkcni ?

 

  asi mam tu svoji na odchodu,... obcas pri studenem startu chyta na tri :(

 

    tato otazka by mela byt spis polozena na OZIHO ;) ten bude udajne davat felicii pryc,... tak kdyby byl tak hodnej a za nejakou uplatu by mi listu poskytnul ? ;)  byl bych jenom rad ;)

ale samozrejme ptam se vsech zde ;)

 

            DIKY MOC VSEM ;)

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neeeee ze chyta za strudena az na potreti :D ale ze chyta za studena na tri valce ;) .... a to jenom obcas ;) ..... taky kdyz treba prijedu na krizovatku, tak spadnou otacky a motor normalne zhasne ..... ale to jeste vic z ridka ;) ...... vrakace moc pokouset nechci, protoze to muze bejt to stejny,... tudiz proto me napadnul ozi, ze vim ze by to tam mohlo bejt v cajku ;)

 

potom jeste samozrejme ty :D ale ty s filckou porad jezdit budes ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

chapu ;) ..... jinak vcra sem byl v ESPACE6 a smerem dolu k vltave po jeremkovy jela svetlonce-modra metaliza OII FL a mela stejnej STYLING KIT ;) .....predek byl pekne decentni , teda aspon to tak na ty svetle modre vypadalo a to krydlo my prislo jak od milouse,. jak to je tak divne urizly kolem toho brzdovyho svetla ......

zadni koncovku mel jednotnou, takovou ovalnou,...... ze by DIESEL ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...