Přejít na obsah

2mm dírka v drážkovém řemenu


octavka19tdi

Doporučené příspěvky

Zdravim,cekaji me za 10tkm vymena rozvodu.Nebo aspon jsem si to myslel.Pri prohlidce rozvodaku jsem si vsimnul asi 2mm dirky.Asi vada remene.Da se s tim jeste tech 10tkm najezdit? nebo radsi vymenit.Prikladam obrazek.

Já bych to vyměnil co nejdřív, sice tam ta dírka může být už dlouho, ale mě by to nedalo, vědět že to je takhle poškozený a jestli je výměna až za 10tis.km. je celkem jedno. Můj názor vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,cekaji me za 10tkm vymena rozvodu.Nebo aspon jsem si to myslel.Pri prohlidce rozvodaku jsem si vsimnul asi 2mm dirky.Asi vada remene.Da se s tim jeste tech 10tkm najezdit? nebo radsi vymenit.Prikladam obrazek.

Osobně si myslím, že při jakémkoli poškození rozvodového řemene je lepší co nejdříve vyměnit. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,cekaji me za 10tkm vymena rozvodu.Nebo aspon jsem si to myslel.Pri prohlidce rozvodaku jsem si vsimnul asi 2mm dirky.Asi vada remene.Da se s tim jeste tech 10tkm najezdit? nebo radsi vymenit.Prikladam obrazek.

To co je na fotce ale neni rozvodak!!!!!!.To je remen a ta remenice je od serva

Editováno: , autor: stihacka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toz to jste me nepotesili.Kontroloval jsem šířku ktera je jak novej 25mm a pak jsem se dival na drazky a nic jsem nikde nevidel a byl spokojenej ze mi to vydrzi do tech 180tis.Pak jsem nastartoval protocil motor.Vypnul a ta dirka skoncila presne na vodnim cerpadle.Mrska jedna.

Nevite o nekom kdo by to zvladl za rozumnou cenu?Nekdo kolem Brno,Vyskov?Vim ze se to tu hodnekrat probiralo ale do Pisku kde to pry delaj za 6tis bych uz nemusel mozna dorazit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,cekaji me za 10tkm vymena rozvodu.Nebo aspon jsem si to myslel.Pri prohlidce rozvodaku jsem si vsimnul asi 2mm dirky.Asi vada remene.Da se s tim jeste tech 10tkm najezdit? nebo radsi vymenit.Prikladam obrazek.

To co je na fotce ale neni rozvodak!!!!!!.To je remen a ra remenice je od kompresoru klimy.

taky bych to tak viděl

akorát si myslím že je to řemenice serva (i podle holendru)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,cekaji me za 10tkm vymena rozvodu.Nebo aspon jsem si to myslel.Pri prohlidce rozvodaku jsem si vsimnul asi 2mm dirky.Asi vada remene.Da se s tim jeste tech 10tkm najezdit? nebo radsi vymenit.Prikladam obrazek.

To co je na fotce ale neni rozvodak!!!!!!.To je remen a ra remenice je od kompresoru klimy.

taky bych to tak viděl

akorát si myslím že je to řemenice serva (i podle holendru)

No jo, dyk je to jen drážkovanej řemen, tak ten tam klidně nech, já koukal na nadpis a na tu díru a nějak jsem si nevšim, že to není rozvoďák, tak to je v klidu, ten tam klidně nech ještě nějakou dobu, ale měl bych být tebou v autě připravenej novej a nějaký minimum vercajku s kterým bys to vyměnil... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove to myslite vazne?To ste me potesili ani nevite jak.Pukud ten remen neni rozvodak ,tak jsem si oddechl.Takze to neni vodni pumpa ,ale servo? tak to se propadam studem a jdu okamzite studovat.jsem si tu strich ostudu jak svina. kol100

Jinak ten dotaz na ty rozvody .Kdo dela za rozumnou cenu plati.Ceka me to za pul roku.

Editováno: , autor: octavka19tdi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove to myslite vazne?To ste me potesili ani nevite jak.Pukud ten remen neni rozvodak ,tak jsem si oddechl.Takze to neni vodni pumpa ,ale servo? tak to se propadam studem a jdu okamzite studovat.jsem si tu strich ostudu jak svina. kol100

Jinak ten dotaz na ty rozvody .Kdo dela za rozumnou cenu plati.Ceka me to za pul roku.

Hoď sem větší fotku, jak říkají ostatní on je to nejspíš drážkovaný řemen.

Za uštřený prachy se necháme od tebe pozvat... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove to myslite vazne?To ste me potesili ani nevite jak.Pukud ten remen neni rozvodak ,tak jsem si oddechl.Takze to neni vodni pumpa ,ale servo? tak to se propadam studem a jdu okamzite studovat.jsem si tu strich ostudu jak svina. kol100

Jinak ten dotaz na ty rozvody .Kdo dela za rozumnou cenu plati.Ceka me to za pul roku.

Hoď sem větší fotku, jak říkají ostatní on je to nejspíš drážkovaný řemen.

Za uštřený prachy se necháme od tebe pozvat... lol

Další fotka není potřeba, je to stopro jen drážkovej řemen, rozvodový kola nemaj boční vedení, takový ty zvedlý kraje...

Jestli chcete, tak upravím název tématu, ať to dál nemate...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove to myslite vazne?To ste me potesili ani nevite jak.Pukud ten remen neni rozvodak ,tak jsem si oddechl.Takze to neni vodni pumpa ,ale servo? tak to se propadam studem a jdu okamzite studovat.jsem si tu strich ostudu jak svina. kol100

Jinak ten dotaz na ty rozvody .Kdo dela za rozumnou cenu plati.Ceka me to za pul roku.

Hoď sem větší fotku, jak říkají ostatní on je to nejspíš drážkovaný řemen.

Za uštřený prachy se necháme od tebe pozvat... lol

Další fotka není potřeba, je to stopro jen drážkovej řemen, rozvodový kola nemaj boční vedení, takový ty zvedlý kraje...

Jestli chcete, tak upravím název tématu, ať to dál nemate...

Jasne souhlasim,zmenit nazev tematu.Kdyz jsem se tak sekl.Kryt jsem suntal a dival jsem se na rozvodak ale myslel jsem ze je to tak ruzne zamotany ze je i venku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...