Přejít na obsah

Rozvody (řemen) 1.2 TSI


QEDS

Doporučené příspěvky

Zdravím zdejší komunitu.

Mám ŠKODU rapid 2016 motor 1.2 (81 kW). Začala se mi vytrácet chladící kapalina z expanzní nádrže a pod autem se tvoří malá loužička. Už mám auto objednané na servis s klasickým podezřením na únik z vodní pumpy. Chci se tedy zeptat zda u mého vozu je vodní pumpa součást rozvodů, tak by jsem je nechal rovnou vyměnit taky. Autorizák mi předběžně řekl, že cena za opravu vodní pumpy je 12 500 Kč, ale to mi připadá dost drahé pokud by se jednalo pouze o vodní pumpu bez rozvodů. Vím, že u některých vozu se mění rozvody i s pumpou u některých ne, některé auta mají pumpy mimo rozvody atd... Tak mě zajímá, jak to má vlastně můj vůz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Rozvody (řemen) 1.2 TSI

Ahoj,

Není součástí rozvodů.

Obvykle se mění celý systém, aby se předešlo komplikacím. Kompletní čerpadlo včetně domku atd. se pohybuje kolem 3 tisíc popřípadě přímo od VAGu 5800 KČ + chladící kapalina. Tj servis si řiká něco kolem 6 tisíc za práci tj. 5 hodin práce, to je reálné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...