Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

Jede chlap v BMW a najednou k němu přijede trabant a jeho řidič na něj křičí:
„Znáš trabanty, znáš trabanty?“
Chlap se naštve a přidá na 100km/h a zase se k němu přižene trabant a řidič říká:
„Znáš trabanty, znáš trabanty?“
Chlap se ještě víc naštve a přidá na 150km/h a zase se k němu přižene trabant a řidič se ptá:
„Znáš trabanty, znáš trabanty?“
Maník se zamyslí a říká: „No a co by jsi chtěl vědět?“
A z trabantu se ozve: „Jak se tam dává dvojka?“

 

Ráno mě probudila nehorázná zima. Původně jsem si myslel, že mi přítelkyně opět sebrala peřinu. Nakonec se ukázalo, že nemám žádnou přítelkyni a že spím vožralej před barákem.

 

Chlapa bolí loket a chce jít k doktorovi. Kamarád mu říká: Neblbni, u nás na fakultě teď testujeme super počítač, ten ti za 50 Kč udělá diagnózu i navrhne léčbu, stačí trocha moče". Chlap to zkusí a z počítače vypadne lístek: "Máte tenisový loket. Dávejte si Priesnitz obklady přes noc, přes den natírejte Olfenovou mastí, berte Brufen a šetřete to 3 týdny" Chlápek je spokojenej, ale hned si říká, jestli to není nějaký podfuk a jestli by ten počítač neoblbnul. Rozhodne se, že to zkusí. Doma nalije do lahvičky vodu z vodovodu, přidá kus slin od psa,moč od dcery a od manželky, a nakonec i svoje sperma. Všechno smíchá a vzorek hodí do počítače. Ten dlouho bzučí, cvaká, pak vyjede kus papíru a na něm je napsáno: Voda ve vaší domácnosti je příliš tvrdá, pořiďte si katexovy filtr. Váš pes má blechy, umyjte ho šampónem Autin. Vaše dcera bere kokain, dejte ji na terapii. Vaše manželka je těhotná. Jsou to jednovaječná dvojčata, obě holky. Nejsou Vaše. Pořidte si právníka. A jestli nepřestanete masturbovat, tak se Vám ten tenisovej loket nikdy nezahojí!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12/12/2017 na 22:59, Sir_Jarek napsal:

 

A ještě:

 

Citovat

„Neplakala, nevzlykala, když jsem se jí zeptal, jestli už má nějakou zkušenost se sexem, řekla mi, že souloží od 13 let. Pak na mě začala laškovně pomrkávat a ptala se na velikost mého přirození. To už jsem ji musel upozornit na nevhodné chování,“ vypověděl policista.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde po Praze skupina Asiatů s průvodcem...

Zde vidíte Pražský hrad....asiati Pjážsky hrad.

Zde vidíte Karlův most.....asiati Kájuv most...

Přijdou na Karlovo náměstí a tam frajer šuká Vietnamku o lavičku...

Průvodci je to hloupé a tak to zamaskuje....pán jede na kole...

...a najednou se ze skupinky ozve...to je moje kolo !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...