Přejít na obsah

AUX vstup


Doporučené příspěvky

Ahoj, tak jsem dneska zkousel pomoci originalniho kabelu pripojit pres AUX IN svuj iPod, dvakrat zmacknul CD, na displayi se rozsvitilo AUX... ale zvuk zadny. Neumel by nekdo poradit, kde je chyba? Diky Petr

těch zdrojů AUX je v nastavení rádia víc, tak jestli to nepřepínáš na zdroj, který nepatří právě k AUX zdířce... omlouvám se, že to píšu tak laicky, jinak to ani neumím :help::kol-98:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Audiozdířka je dobrá věc, jen by to mohlo být udělaný bytelněji. Od doby, kdy se mi konektor propadl do loketní opěrky a já musel zdlouhavě přesvědčovat autorizovaný servis, že jsem si to nedodělal a vysvětlovat, že to patří k MR07, který mám, i když r.v. je 06, protože mi nechtěli uznat záruku, se mi to ani moc používat nechce :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
Ahoj, tak jsem dneska zkousel pomoci originalniho kabelu pripojit pres AUX IN svuj iPod, dvakrat zmacknul CD, na displayi se rozsvitilo AUX... ale zvuk zadny. Neumel by nekdo poradit, kde je chyba? Diky Petr

Mám stejný problém (rádio Melody). V nastavení rádia všechno OK, zkoušel jsem všechny možnosti AUX LEV, které nastavení umožňuje a nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přehrávač valil jak vystřelený z praku, ale reprosystém na něho zvysoka ... kašlal. Zkoušel jsem to na MP3 přehrávači, s mobilem (N95), walkmanem, furt nic.

Podle BRISKODA fóra by to mohlo být špatným zapojením AUX vstupu do rádia, anebo - pokud je to ročník 07, což ta moje O2 je - rádiem nekompatibilním s AUX vstupem. Taky mě to zní blbě když mám origo rádio, ale v UK to ten gentleman řešil tak, že auto odvezl k dealerovi, ten se chvilku drbal za uchem, vrazil do auta nový rádio a ono to najednou jelo!

Asi suverénně využiju záruky a hodím auto do servisu, ať mají taky o zábavu postaráno. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přehrávač valil jak vystřelený z praku, ale reprosystém na něho zvysoka ... kašlal. Zkoušel jsem to na MP3 přehrávači, s mobilem (N95), walkmanem, furt nic.

Podle BRISKODA fóra by to mohlo být špatným zapojením AUX vstupu do rádia, anebo - pokud je to ročník 07, což ta moje O2 je - rádiem nekompatibilním s AUX vstupem. Taky mě to zní blbě když mám origo rádio, ale v UK to ten gentleman řešil tak, že auto odvezl k dealerovi, ten se chvilku drbal za uchem, vrazil do auta nový rádio a ono to najednou jelo!

Asi suverénně využiju záruky a hodím auto do servisu, ať mají taky o zábavu postaráno. :)

No, pokud tam máš origo rádio z výroby, k tomu zdířku AUX z výroby, tak asi nebude problém v tom, že by bylo nekompatibilní rádio, ale v tom, že je někde chyba na drátě. Jinak AUX zapojuješ přes sluchátka, takže když ti to jde do sluchátek, musí to jít i do AUXu. Jednoznačně záruka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

Ahoj, chci se zeptat, mam OII MR05 a radio STREAM. MP3 nehraje. V loketni operce mi couha normalni jack 3,5". Myslel jsem ze je to AUX, ale kdyz pripojim MP# prehravac, tak se nic nedeje. ZKousel dva MP3 prehravace, vysledek stejny - nehraje. Kdyz 2x mackam tl. CD, tak se mi meni CD a CDC.

Otazka: Podporuje vubec tohle radio AUX? Od ceho je ten kablik v loketni operce?

Dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi jakým kabelem jste připojili Ipod k té AUX zdířce? Mám teda Iphone, ale to je to samé. Zkusil jsem nějaký obyčejný kabel s jackama na koncích samec-samec, ale dost mi to při jakémkoli pohybu Iphonu praská. Jakoby ten kontakt byl nekvalitní. Navíc jsem si všiml, že origo Apple sluchátka mají na konci jack, který má více dílů než ten běžný stereo. Může to být tím? Přikládám pro jistotu fotky. Origo je ten bílý.

post-6758-1248601959_thumb.jpg

post-6758-1248601981_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

U originalnich sluchatek od Applu jsou tri "krouzky". Dva jsou na stereo (L+P kanal) a treti je na hlas ptz. tam mas i mikrofon, ze? :-) Tot vse. Pokud muzu doporucit tak kup nejaky kabel se zlatymi konektory a hodne dobre stineny. Ja kupoval profigold 1,5 m za asi 700,- Je to vic, ale kvalita stoji fakt za to. A hlavne ho vyuzijes i doma, kdyz budes obcas potrebovat. Hodne lidi to podcenuje, ale kdyz mas dobry repro a dobre zdroj zvuku, musis mit i dobre pripojeni. Podivej se po necem zlatym a zkus to. Myslim ,ze ted by uz mely byt levnejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Prosím Vás môžte niekto uploadnuť foto toho AUX IN konektora? Hľadal som, no nenašiel, tak len sa chcem uistiť, že som hľadal dobre. Ešte sa chcem spýtať od čoho záleží, či tam je originál od výroby alebo nie? Podľa čoho určuje škodovka do ktorej Octávie to dá a do ktorej nie? Moja je 2.0 TDI dsg 103 Kw Combi dovezená z Nemecka, je vo výbave Elegance s GPS rádiom Nexus... tak by tam ten AUX vstup mal byť.

Ešte ma zaujíma, či ak na piatých dverách nemám ten nápis OCTAVIA TDI, znamená to, že nie sú originál, alebo na niektorých to proste nie je? Kontrola originality je OK i hrúbka laku.

Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 týdny později...

Ahojme po 3 rokoch som sa opat vratil ku škodovke =O II :p , mam radio s mp3 a nejak mi ušlo na čo sa dá využiť vstup AUX v opierke. Poradí mi niekto?

Dikes.

Ahoj, ja si koupil OII s audienci a doted nemuzu najit kde je vlastne ten AUX:-( Hledal jsem to snad uz cele dny. Vyfoti mi to nekdo nebo me navede na cíl? :-D dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...