Přejít na obsah

OII Sport edition


XXX TOMCAT XXX

Doporučené příspěvky

Mam len prospekt. Ale predny naraznik je ten sportovy co ponuka skodovka v prislusenstve, zadny je RS aspon v prospekte je, neni kridlo len to lizatko a vo vnutri to ma Dynamic paket so sport. volantom. Ale zaujala ma ta verzia 1.9 so 6. stupnovou manualnou prevodovkou. A este je to limitovana edicia v 6 farbach. Biela, cervena corrida, cierna, antracit, bezova a asi strieborna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam len prospekt. Ale predny naraznik je ten sportovy co ponuka skodovka v prislusenstve, zadny je RS aspon v prospekte je, neni kridlo len to lizatko a vo vnutri to ma Dynamic paket so sport. volantom. Ale zaujala ma ta verzia 1.9 so 6. stupnovou manualnou prevodovkou. A este je to limitovana edicia v 6 farbach. Biela, cervena corrida, cierna, antracit, bezova a asi strieborna

To vypadá zajímavě , pokus se naskenovat ten prospekt a dej ho sem .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ve Francii loni prodavali Octavii RS 77kw. Sam jsem v ni sedel, byla skoro stejna jako RS az na zadni kridlo, 17 ki kola opravdu super. Ale nebyla tak dobre vybavena jako moje soucasna O2. Byla na bazy AMBIENT a nic se nedalo doobednat. Skoda, jinak bych ji opravdu vzal ale ta vybava......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Panove, koupil jsem z Nemecka dovezenou Octavii 2 Combi 1.9TDI Sport r.v. 2009 (bohuzel je tam petikvalt). Zkousim patrat, co je to za vybavu. Nemate poneti, jestli je to take nejaka limitovana edice? Zajima me, jestli tam mam sportovni snizeny podvozek - auto se mi zda dost tvrde, ale mozna je to i 17palcovymi koly. Vybava vychazi urcite z Elegance - navic je jiny predni a zadni naraznik, stribrne stresni lyziny, jine sedacky (asi Dynamic).

Editováno: , autor: LovecDuchu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, diky. Fotky nejake pridam, ale asi az o vikendu. Ted jsem pryc.

Nasel jsem nejaky prospekt k Sport Edition - jednalo se o nemeckou vybavu, ktera vychazela z Ambiente (!!). Nevim, jestli meli Nemci tak bohatou Ambiente nebo si to predchozi majitel vsechno doklikal. Ja mam spis pocit, ze mam Elegance + doplnky. Uprimne nevim, co mi krome navigace a xenonu (mozna kozenych sedacek) k plne vybave chybi. Zarazilo me, ze Sport Edition ma mit Sunset - ten ja nemam a ma mit trojramenny volant (mam ctyrramenny multifunkcni kozeny).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...