Přejít na obsah

Kolik z toho vytáhnete?


vlasta S

Doporučené příspěvky

Asi již 4 roky vlastnim octavii ale ještě nikdy jsem nezkusil kolik se s toho dá vytáhnout?

No když jsme opravovali náš rodinej domek a jeho okolí, tak jsem z okty dokázal vytáhnou šest zatravňovacích prefabrikátů, dva překlady 2.4 m a čtyři pytle Unalitu po 50 kg... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi již 4 roky vlastnim octavii ale ještě nikdy jsem nezkusil kolik se s toho dá vytáhnout?

No když jsme opravovali náš rodinej domek a jeho okolí, tak jsem z okty dokázal vytáhnou šest zatravňovacích prefabrikátů, dva překlady 2.4 m a čtyři pytle Unalitu po 50 kg... :palec2:

a v pohodě 100m2 obkladu, do feldy se vešlo jen 70m2 lol

a samo zástěrky musely dolu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a v pohodě 100m2 obkladu, do feldy se vešlo jen 70m2 lol

a samo zástěrky musely dolu ;)

Jo ještě jsem zapoměl ložní skříň z ASKA, třímetrovej žebřík (od kastlíku spolujezdce až pozadní hranu kufru) a ty meganákupy v Tescu, to ani nestojí za řeč...

Tech. pozn.: zástěrky jsem zahodil hned po zakoupení vozu v show-roomu - všechny čtyři...!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam 1. 74Kw - po dalnici jsem si zkusil maximalku ve 3 lidech. Na tachu neuveritelnych 230 km/ hod a jeste kousek a cinch. tachomer nestacil, ALE pozor- nedavno jsem si zjistil ze me keca tachometr - jedu 50 podle tachaku a mam 41, takze kdyz jsem jel tak podle tachu 230 tak podle me skutecna tak max. 190/200 vice asi nee. Ale sere me to kecani tachaku :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam 1. 74Kw - po dalnici jsem si zkusil maximalku ve 3 lidech. Na tachu neuveritelnych 230 km/ hod a jeste kousek a cinch. tachomer nestacil, ALE pozor- nedavno jsem si zjistil ze me keca tachometr - jedu 50 podle tachaku a mam 41, takze kdyz jsem jel tak podle tachu 230 tak podle me skutecna tak max. 190/200 vice asi nee. Ale sere me to kecani tachaku :aggressive:

To mě taky dělá!! když mám na tachometru rovných 60 tak mě to na těch rychlostních tabulích ukazuje kolem 53. Nevim to jistě ale nemuze met na to vliv i to ze original gumy na octavii by měly R15 na 65, a ja jezdim na R15 60??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi již 4 roky vlastnim octavii ale ještě nikdy jsem nezkusil kolik se s toho dá vytáhnout?

No když jsme opravovali náš rodinej domek a jeho okolí, tak jsem z okty dokázal vytáhnou šest zatravňovacích prefabrikátů, dva překlady 2.4 m a čtyři pytle Unalitu po 50 kg... :palec2:

Tak co si budeme vykládat do octavky se vleze ledas co :) !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam 1. 74Kw - po dalnici jsem si zkusil maximalku ve 3 lidech. Na tachu neuveritelnych 230 km/ hod a jeste kousek a cinch. tachomer nestacil, ALE pozor- nedavno jsem si zjistil ze me keca tachometr - jedu 50 podle tachaku a mam 41, takze kdyz jsem jel tak podle tachu 230 tak podle me skutecna tak max. 190/200 vice asi nee. Ale sere me to kecani tachaku :aggressive:

To mě taky dělá!! když mám na tachometru rovných 60 tak mě to na těch rychlostních tabulích ukazuje kolem 53. Nevim to jistě ale nemuze met na to vliv i to ze original gumy na octavii by měly R15 na 65, a ja jezdim na R15 60??

Tak rychlostní tabule je ještě nepřesnější než ten tvůj tacháč. Když chceš zjistit kolik ti kecá tak to chce gps. Menší gumy na to taky mají vliv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim to jistě ale nemuze met na to vliv i to ze original gumy na octavii by měly R15 na 65, a ja jezdim na R15 60??

Odlišná výška profilu pneu na to má vliv docela velkej, změní se obvod běhounu. A máš pneu 195/60 nebo 205/60 ?

Jinak těma (za)obecníma radarama se vůbec neřiďte, to je úplně out... Jinak pokus máš ten jinej profil, nemění se pouze rychlost indikovaná rychloměrem, ale mění se i počet ujetých kilometrů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim to jistě ale nemuze met na to vliv i to ze original gumy na octavii by měly R15 na 65, a ja jezdim na R15 60??

Odlišná výška profilu pneu na to má vliv docela velkej, změní se obvod běhounu. A máš pneu 195/60 nebo 205/60 ?

Jinak těma (za)obecníma radarama se vůbec neřiďte, to je úplně out... Jinak pokus máš ten jinej profil, nemění se pouze rychlost indikovaná rychloměrem, ale mění se i počet ujetých kilometrů.

205-60-R15 ale myslim ze je zbytecne, ty 195 uplne staci ! Já jezdím do tech 14O ! Nejsem žadný blázen-mám se rád!

Editováno: , autor: vlasta S
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam 1. 74Kw - po dalnici jsem si zkusil maximalku ve 3 lidech. Na tachu neuveritelnych 230 km/ hod a jeste kousek a cinch. tachomer nestacil, ALE pozor- nedavno jsem si zjistil ze me keca tachometr - jedu 50 podle tachaku a mam 41, takze kdyz jsem jel tak podle tachu 230 tak podle me skutecna tak max. 190/200 vice asi nee. Ale sere me to kecani tachaku :aggressive:

To mě taky dělá!! když mám na tachometru rovných 60 tak mě to na těch rychlostních tabulích ukazuje kolem 53. Nevim to jistě ale nemuze met na to vliv i to ze original gumy na octavii by měly R15 na 65, a ja jezdim na R15 60??

Tak rychlostní tabule je ještě nepřesnější než ten tvůj tacháč. Když chceš zjistit kolik ti kecá tak to chce gps. Menší gumy na to taky mají vliv

Ještě se dá přesně zjistit rychlost tam, kde stojí zaparkovaná například fábka zvaná bradavičnatá - měří jim to skutečně přesně, ke smůle naměřených lol

Editováno: , autor: MilB@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam 1. 74Kw - po dalnici jsem si zkusil maximalku ve 3 lidech. Na tachu neuveritelnych 230 km/ hod a jeste kousek a cinch. tachomer nestacil, ALE pozor- nedavno jsem si zjistil ze me keca tachometr - jedu 50 podle tachaku a mam 41, takze kdyz jsem jel tak podle tachu 230 tak podle me skutecna tak max. 190/200 vice asi nee. Ale sere me to kecani tachaku :aggressive:

To mě taky dělá!! když mám na tachometru rovných 60 tak mě to na těch rychlostních tabulích ukazuje kolem 53. Nevim to jistě ale nemuze met na to vliv i to ze original gumy na octavii by měly R15 na 65, a ja jezdim na R15 60??

Tak rychlostní tabule je ještě nepřesnější než ten tvůj tacháč. Když chceš zjistit kolik ti kecá tak to chce gps. Menší gumy na to taky mají vliv

Ještě se dá přesně zjistit rychlost tam, kde stojí zaparkovaná například fábka zvaná bradavičnatá - měří jim to skutečně přesně, ke smůle naměřených lol

maj to prej do 300km, tak musíte jezdit rychlejíííí lol

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni potreba zjistovat,opravdu me to nikdy na zadnym aute nezajimalo

Tadle odpoved si zaslouzi pochavalu :palec2: ...........

neni proc a co chvalit,

je to proste tak a jinak to u me nebude,at to bylo osobni auto nebo nakladni /km tam i tam je moc a moc/ tak zkouseni toho max nemusim

predpisove to neni,taky umim slapnout,ale max ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som majitelom Octavie Combi 1,9TDI 81kW r.v.2000 iba 4 mesiace. Raz som iba skusal maximalku v noci na uplne volnej dialnici. Auto v pohode zrychlovalo do cca 190km/hod, potom zrazu mi v jednom momente zacalo spomalovat. Tak som sa zlakol, ze sa nieco stalo s autom. Dal som nohu s plynu dole a opatovne zo zoslapol asi pri 150km/h a auto islo ako pred tym. Ale nemal som dobry pocit pri tek 190-ke. Ja jazdim na dialnici max.130. Rychlosti sa snazim dodrziavat a priemernu spotrebu mam pri merani na cca 1000km okolo 5,3 - 5,6 l/100km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...