Přejít na obsah

Dodělání a kódování mlhovek s funkcí "CORNER"


karlos3

Doporučené příspěvky

Jelikož to nemám z výrobi tak to považuji za normalní mlhovky. Spíš považoval, ted už to jsou corner mlhovky.Tak a je to, Ušetřil jsem cca 2000 :palec2:

Ze by davali do MR08 do vsech aut stejne mlhovky (pro Corner funkci), ale jen kdyz si to zaplatis tak ti to aktivujou...asi to tak bude. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staci zavolat a prijet do CB! ;)
Ja taky potvrzuju ze staci vymenit RJ centralni elektriky a muzou frcet Cornery! ;) Jo zatim jsem videl na vsech MR08 tyhle mlhovky...

No počkej, to tam mám dávat ještě nějakou novou ŘJ? :feve: Jinak řekni kdy a jsem tam coby dup, stejně máš ještě u mě za ty fajnový stříbrný udělátka na zvedání sedaček. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No počkej, to tam mám dávat ještě nějakou novou ŘJ? :feve: Jinak řekni kdy a jsem tam coby dup, stejně máš ještě u mě za ty fajnový stříbrný udělátka na zvedání sedaček. :)

Jakej mas MR07 nebo 08? Co treba v patek?! Je mi jedno kdy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám vyrobenou v 9/07 MR 2008. Nešlo by to dřív, já jedu v pátek ke tchyni:feve: na oslavu.

Tak to mas dobry! ;)

No ja nevim, rano asi pojedu do Prahy->Plzen. Tak jedine zitra nekdy rano. Nebo pak ve ctvrtek kolem ctvrty-paty az pojedu z Plzne?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrej dotaz....

1. Kde se da sehnat nova RJ za rozumnou cenu.... Podotykam NE KRADENA !!!! Nepodporuji tyhle veci. Pac bych jednou mohl koupit cast milacka nekoho odtud o))

2. Staci prehodit a nakodovat a je to ? Nebo se musi nejak vice seznamovat s CAN sbernici ve voze ?

3. Ano vsechny MR2008 maji jak mlhovky tak RJ 30 byte long. Akorat MB xce penizky za jeden BYTE o))

Dekujiiiiiiii

Máš MR 08? Máš, tak máš i spravnou jednotku.Tak se neboj.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...