Přejít na obsah

LEDky od MR. Stöckela


superfatty

Doporučené příspěvky

To bude fungovat, ale je to zbytecne moc penez, reseni je nasledujici:

- na vstup se da paralelne kondenzator 470uF 25V

- za nej pak stabilizator 12V

- za nej pak na stabilizovanych 12V PARALELNE odpor 220Ohm 5W

- no a za nej LED od Stockela, z UK nebo jakakoliv a bude to svitit

Pokud nekdo zkusi driv nez ja, at da vedet... Kazdopadne zasahu do instalace se nevyhnes, pokud to ma svitit... Ja do toho jdu :)

co je moc penez? to z toho Stualarmu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc penez za ten zatezovej regulator, co tu nekdo linkoval - stoji kolem 150 Kc. Sletujes to za cenu cca kolem 40ti korun...

ja se klidne k Tobe pridam s objednanim ale do elektroniky auta se asi hrabat nehodlam, takze pokud se nenajde neco, co by striclo misto zarovky bez velkych zasahu, tak to necham byt.. mam tam ted od Philipsu ty modry w5w a ty sviti bilomodre.. takze to jde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se klidne k Tobe pridam s objednanim ale do elektroniky auta se asi hrabat nehodlam, takze pokud se nenajde neco, co by striclo misto zarovky bez velkych zasahu, tak to necham byt.. mam tam ted od Philipsu ty modry w5w a ty sviti bilomodre.. takze to jde..

Jaký tam máš ty parkovačky od Philipsu?(označení).

Dík!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli bude čas, tak zkusím nějakej ten zátěžovej regulátor spíchnout. ještě jsem koukal, že levnější a asi nepatrně horší obdobu LED žárovek od Stockela už i u nás někdo dělá,sice asi né všechny,ale sufitky minimálně ano. http://www.flajzar.cz/detail.php?zbozi=139...0&z=galerie . jen to vyzkoušet,jak to bude svítit,řekl bych,že ještě o trošku méně.ale možná to otestuju.

pak jsem koukal do fabia fora,tam mají fotku pěkně udělaného stropního světla.

post-12232-1199125900_thumb.jpg

Editováno: , autor: black007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten regultor uz spichnul Vaša a je odzkouseno, ze funguje - konstrukce je vstup napeti - kondenzator 100uF, stab. 12V 1A, kondenzator 100uF, paralelni odpor 220Ohm, vystup na LED.

kapacita je 100nF a je tam jen kvůli rozkmitání stabiku

odpor bych dal před stabík protože když bude za tak se akorát zatíží stabík a jinak to bude to samý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj LEDaři,

tak Stockel už v pátek napsal že děkuje za zájem o jeho zboží a zítra čekám, že přijde PAYPAL inviting a pak už nic nebrání poslání do Čech. :palec2:

se mějte a smějte..

Aktuální INFO! DNES OBJEDNÁNO A ZAPLACENO, TAKŽE NEJHŮŘ PŘÍŠTÍ PONDĚLÍ TO MÁME V ČR A HNED TO POSÍLÁM VÁM!

Tak doufám, že máte radost :palec2:

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Už jsou tady.. sice byla v balíku díra ale naštěstí jen nedopatřením a nic se z balíku neztratilo...

takže zúřaduju a zítra pošlu.. během večera Vám pošlu info o placení.. :palec2:

kopii dávám i do SZ.. :palec2:

tak se ještě v klidu vyspěte, nechal jsem v práci soubor s info o vašich objednávkách, takže až zítra..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POZOR při instalaci LEDek v kufru...

cituju něco z mého pera..

K osvětlení kufru.. já kupoval O2set a v tom už by měly být už ty co svítí víc v kufru. Nic nemění fakt, že ty moduly musíš uříznout cca 3-4 mm jelikož jsou prostě dlouhé a když je tam budeš cpát, tak se Ti ty packy rozlezou.

Jinak, svítí to jinak, je to přeci jiné světlo.. takže podle mě to svítí stejne,možná ještě lépe.. A hlavně je kuááásný icon_lol.gif

a vo vo vo tom to je.. ne?

:help:

Noo tak aby toho nebylo málo, zjistil jsem, že u LED modulů k osvětlení RZtky je problém..

Pan Stockel zapomněl připájet k LED modulům odpory takže stejný problém jako s těma u parkovaček, zamrkaj na Vás ale trvale nesvítí.. sakra práce mizerná..

prosím aby jste se před montováním na auto podívali a dali mi sem vědět, jestli máte či spíš nemáte u modulů ten odpor..

Ilustrativní obrázek připojen.. chybějící odpor je váleček na drátku, který je připájen přes celou délku LED modulu..

mohu-li Vás jen poprosit, vyfoťte mi Vaše LED moduly k RZtce (z obou stran) třeba na papíru s Vaším NICKEM a POŠLETE MI FOTKU na e-mail: bob@energopro.cz

MOC se VÁM omlouvám a slibuju, že hned v pondělí Stockelovi zavolám a zjistim proč tam ten odpor neni.. :skoda:

post-5385-1201297447_thumb.jpg

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POZOR při instalaci LEDek v kufru...

cituju něco z mého pera..

K osvětlení kufru.. já kupoval O2set a v tom už by měly být už ty co svítí víc v kufru. Nic nemění fakt, že ty moduly musíš uříznout cca 3-4 mm jelikož jsou prostě dlouhé a když je tam budeš cpát, tak se Ti ty packy rozlezou.

Jinak, svítí to jinak, je to přeci jiné světlo.. takže podle mě to svítí stejne,možná ještě lépe.. A hlavně je kuááásný icon_lol.gif

a vo vo vo tom to je.. ne?

:help:

Noo tak aby toho nebylo málo, zjistil jsem, že u LED modulů k osvětlení RZtky je problém..

Pan Stockel zapomněl připájet k LED modulům odpory takže stejný problém jako s těma u parkovaček, zamrkaj na Vás ale trvale nesvítí.. sakra práce mizerná..

prosím aby jste se před montováním na auto podívali a dali mi sem vědět, jestli máte či spíš nemáte u modulů ten odpor..

Ilustrativní obrázek připojen.. chybějící odpor je váleček na drátku, který je připájen přes celou délku LED modulu..

mohu-li Vás jen poprosit, vyfoťte mi Vaše LED moduly k RZtce (z obou stran) třeba na papíru s Vaším NICKEM a POŠLETE MI FOTKU na e-mail: bob@energopro.cz

MOC se VÁM omlouvám a slibuju, že hned v pondělí Stockelovi zavolám a zjistim proč tam ten odpor neni.. :skoda:

Já mám ten prolém! :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám, že jste se najedli a začínáte montovat.. takže jak sem psal SZ včera a Jirkovi i SMSku, Stockel tam prostě zapomněl přiletovat odpor, jdu do auta a vymontuju a vyfotim aby jste videli co..

a koukám že Fansovi tam chybí i ta černá kostička.. no já se z toho pos.. :wallbash: do je diletant.. nevim kdo tuhle várku pájel ale asi byl pěkně vožralej.

takže takhle vypadá DOBŘE udělaný LED modul pro RZtku...

post-5385-1201359637_thumb.jpg

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...