Přejít na obsah

LEDky od MR. Stöckela


superfatty

Doporučené příspěvky

Ty jsi se nám nějak rozjel. Neděláš náhodou obchodního zástupce. :palec2::palec2:

no to neee ale prní LEDky jsme řešili někdy v létě, mám ten pocit a je fakt, že jsem DOLImu slíbil pokračování.. a sobě hlavně.. pořád bych chtěl mít v Octě tu stropní lampu ze Superba.. :palec2:

no ale je fakt, že mě to baví.. :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to neee ale prní LEDky jsme řešili někdy v létě, mám ten pocit a je fakt, že jsem DOLImu slíbil pokračování.. a sobě hlavně.. pořád bych chtěl mít v Octě tu stropní lampu ze Superba.. :palec2:

no ale je fakt, že mě to baví.. :prc:

Superfatty je na tohle borec!! Jen si musi davat pozor, aby to vsechno dobre spocital... ;)

A ja pridavam odkaz na puvodni pojednani o techto LEDkach!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak vám to funguje? Bez problému? Nějaký potíže s instalací?

Naprosto v poradku, zatim se to kazdymu libi. Instalace uplne v pohode, jen zrcatka jsou trosku horsi. A prej asi i kufr. Ten jsem totiz ja nemenil.

Par mych fotek po vymene...v pravem zrcatku-puvodni zarovka pro srovnani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to má Zdenda pravdu, protože pak se z objednávání žárovek může stát charitativní záležitost... resp. si rád hraju na Ježíška asi lol

a co se týče osvětlení, minimální spotřeba, instalaci zvládne i uplný kopyto (viz. můj případ) a fakt to svítí krááásně !!

od Doliho: Udelat tohle u LEDek tak by to byly hodne KRASNY VANOCE!!! Pozor na to... smile.gif

neboj, 2x šlápnout do stejnýho ho**a snad nejde :smich:

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimalo by me oboji tohle: http://jmstyle.de/catalog/index.php?cPath=...mp;osCsid=]Ba9s

A hlavne nemecky neumim - co na to bude v parkovackach rikat kontrola zarovek? Nebudou blikat?

My jsme objednavali do parkovacek tyhle http://jmstyle.de/catalog/product_info.php...=51&osCsid=

Ale bohuzel to fungovat nebude. Po chvili to zhasne a nahlasi chybu. Zrejme kvuli mensimu odporu.

Mozna by pomohlo zmerit odpor klasicke zarovky v parkovackach zmerit odpor LEDky a pak zjistit rozdil odporu a koupit nejblizsi moznej odpor a ten tam priletovat. Zatim nebyl cas to zmerit, hlavne tomu az tak moc nehovim....

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o těch odporech jsem taky přemejšlel, pak jsem s tim jel i do škodovky at mi tam nějakej odpor zapojej, samozřejmě mě poslali do háje, že jsem se zbláznil, že mi nic do elektroniky přiletovávat nebudou, že by z toho moh bejt akorat problem...je to škoda, taky jsem měl radost, když jsem rozsvítil, jenže po chvilce zase zhasnul...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolik mam času na rozhoupáni či pořídít čí nepořídit?Já jen abych to neprošvihl!

to Tripleseven:

no hele když se rozhoupeme, tak dáme čas DO STŘEDY 19TÝHO, já to mezitím pořeším se Stockelem, jestli nemá hodně práce (posledně jsme čekali celkem dlouho :feve: ) a klidně to do pátku objednáme.. ale fakt záleží jak rychle se rozhoupeme..

to sTREIDa ;) - on má takovej OII set s tím, že tam je (neumíš-li po fašounsku, strop, dveře a kufr), pak se přiobjednají 2x W5W do zpětných zrcátek a pár LEDek pro osvětlení SPZ.. a to je všechno, nemýlím-li se..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Tripleseven:

no hele když se rozhoupeme, tak dáme čas DO STŘEDY 19TÝHO, já to mezitím pořeším se Stockelem, jestli nemá hodně práce (posledně jsme čekali celkem dlouho :feve: ) a klidně to do pátku objednáme.. ale fakt záleží jak rychle se rozhoupeme..

to sTREIDa ;) - on má takovej OII set s tím, že tam je (neumíš-li po fašounsku, strop, dveře a kufr), pak se přiobjednají 2x W5W do zpětných zrcátek a pár LEDek pro osvětlení SPZ.. a to je všechno, nemýlím-li se..

:clap:

Ja vlastne ani nevim co chci... :D Co budes brat ty, tu lampicku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...