Přejít na obsah

LEDky od MR. Stöckela


superfatty

Doporučené příspěvky

My jsme objednavali do parkovacek tyhle http://jmstyle.de/catalog/product_info.php...=51&osCsid=

Ale bohuzel to fungovat nebude. Po chvili to zhasne a nahlasi chybu. Zrejme kvuli mensimu odporu.

Mozna by pomohlo zmerit odpor klasicke zarovky v parkovackach zmerit odpor LEDky a pak zjistit rozdil odporu a koupit nejblizsi moznej odpor a ten tam priletovat. Zatim nebyl cas to zmerit, hlavne tomu az tak moc nehovim....

A nemáš zájem je prodat??

Ja bych je vzal do Supa MR 03 ten to určitě snese....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekdo se me ptal, co jsem objednaval.

Takze:

1x 42mm SuperFlux-Soffitte 42SF-SV1 - hlavni predni stropni zarovka

1x 42mm SuperFlux-Soffitte 42SF-SV1 - hlavni zadni stropni zarovka

2x SuperFlux-Glassockel SF-GlSo - predni stropni zarovky pro cteni

2x SuperFlux-Glassockel SF-GlSo - osvetleni nastupniho prostoru ve zpetnych zrcatkach

2x 37mm SuperFlux-Soffitte 37SF-SV1 - osvetleni ve dverich

2x 37mm LED-Soffitte V2 37LED-SV2 - osvetleni pro RZ

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekdo se me ptal, co jsem objednaval.

Takze:

1x 42mm SuperFlux-Soffitte 42SF-SV1 - hlavni predni stropni zarovka

1x 42mm SuperFlux-Soffitte 42SF-SV1 - hlavni zadni stropni zarovka

2x SuperFlux-Glassockel SF-GlSo - predni stropni zarovky pro cteni

2x SuperFlux-Glassockel SF-GlSo - osvetleni nastupniho prostoru ve zpetnych zrcatkach

2x 37mm SuperFlux-Soffitte 37SF-SV1 - osvetleni ve dverich

2x 37mm LED-Soffitte V2 37LED-SV2 - osvetleni pro RZ

Díky Doli :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemate nekdo foto tech W5W superfluxu na aute ve tme? Zajimalo by me, jak to osviti parabolu. Mam dilema, jestli vzit tohle nebo jiny kousky ze shopu ultraleds z UK, vypadaji hodne pekne, varianty s 1 ultra led - celokov nebo pak 6 ks led, vysledek viz. foto. IMG_1770.JPG

tobě svítí LED v parkovačkách ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vasa: No, mne ne :) ale jdu do toho a verim, ze se to v pohode vyresi, prinejhorsim lze pouzit tohle. Verim ale, ze to vyresi soucastky radove za maximalne desitky korun...

já zkoušel LED + odpor a blikalo mi to.

(protože za cca 8 tis. km jsem měnil 5 ks žárovek H6W po 80 kč)

ale asi vím jak vyřešit akorát to chce zkusit

jsou ty led i do patice H6W ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, nejspis bych sel do tohohle - je to primo ta patice, co mas v A4 - BAX9, cena myslim solidni, uhel svitu 120 stupnu, coz je vic nez u ty Superflux, ktera ma 100 stupnu, postovny do CZ je kolem 350 CZK, coz je pekny, ale duvod, proc to resim tady v tom tematu (a uz jsem kus OT, tak se omlouvam), je to, ze bych rad videl, jak ta superflux sviti, protoze co se provedeni tyce, libi se mi to z UK vic, cenove je to taky lepsi...

já zkoušel LED + odpor a blikalo mi to.

(protože za cca 8 tis. km jsem měnil 5 ks žárovek H6W po 80 kč)

ale asi vím jak vyřešit akorát to chce zkusit

jsou ty led i do patice H6W ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele NoiseR .... na OT se vyprdni, ja to necham kdyžtak promazat za láhev nějaké whisky.. přeci nám všem jde vo to aby nám to svítilo bíle.. a to nejsem žádnej rasista lol

ale vážně.. no já tomu moc nerozumim, spíš mám trochu ponětí o těch modulech od Stockela.. nicméně pokud jde o parkovačky, tak jsem dnes našel tenhle odkaz na zboží na stualarmu.. cena je cca jako když tam zkusíte dát LED od Stockela.. jenže nevím jestli to zas řj nevyhodí.. zítra tam zavolám a uvidíme..

btw pokud by jsme se domluvili, klidně to zbóžo z UK objednám a rozpošlu.. :palec2: protože mě to prostě baví ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele NoiseR .... na OT se vyprdni, ja to necham kdyžtak promazat za láhev nějaké whisky.. přeci nám všem jde vo to aby nám to svítilo bíle.. a to nejsem žádnej rasista lol

ale vážně.. no já tomu moc nerozumim, spíš mám trochu ponětí o těch modulech od Stockela.. nicméně pokud jde o parkovačky, tak jsem dnes našel tenhle odkaz na zboží na stualarmu.. cena je cca jako když tam zkusíte dát LED od Stockela.. jenže nevím jestli to zas řj nevyhodí.. zítra tam zavolám a uvidíme..

btw pokud by jsme se domluvili, klidně to zbóžo z UK objednám a rozpošlu.. :palec2: protože mě to prostě baví ;)

LED MISTR!! :p

Pisou tam teplota ledek 8000K, to je nejaky divny...museli by svitit fialove! Vypadaji jako vsechny ostatni z tuningovych obchodu. Ale zkus to... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude fungovat, ale je to zbytecne moc penez, reseni je nasledujici:

- na vstup se da paralelne kondenzator 470uF 25V

- za nej pak stabilizator 12V

- za nej pak na stabilizovanych 12V PARALELNE odpor 220Ohm 5W

- no a za nej LED od Stockela, z UK nebo jakakoliv a bude to svitit

Pokud nekdo zkusi driv nez ja, at da vedet... Kazdopadne zasahu do instalace se nevyhnes, pokud to ma svitit... Ja do toho jdu :)

No asi by to slo, ale je to zasah do elektroinstalace....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...