Přejít na obsah

Umýt auto


tondas2

Doporučené příspěvky

Ja jsem svoje auto dnes umyl a mám z toho radost....Vždycky vystříkám podběhy, dnes jsem ho zvládl celé....

Akorat teda jak tak umyvam tak to na zemi začalo namrzat a hodil jsem takovou tlamu:-D :palec2: to kdyby nekdo natočil...jsem padal na bok a nechtel jsem do té vody tak jsem to ztočil na záda a udělal jsem elegantní kotoul....

Myslím že sousedé si o tom myslí své ale já o nich také lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim co je lepsi (skodovka v manualu rika umyvat v zime casteji), ale ja auto umyval, wapkou na benzince..

no co si budem vykladat, bylo nejak -5, umyvaci box vypadal jak krapnikova jeskyne (nadherne se ta voda odparuje, pac je tepla), zem namrzla a kdyz jsem chodil kolem toho auta tak jsem se malem prizabil, ale jinak vpohode.. :D

jo a v pripade ze bys umyval wapkou, tak pozor at ti pak nezamrznou dvere..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je menší zlo, umýt auto při teplotach pod nulou nebo ho nechat špinavé???

Já se před chvíli vrátil z myčky...o víkendu sem byl několikrát na dálnici a nikdo mi nevymluví, že není lepší auto umýt , kor od soli z dálnice, než ho nechat tak, ať si lak a náprava poradí sami..můj názor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já umývám jen tehdy, když alespoň 2-3 dny dle předpovědi TV rosniček nebude pršet či sněžit :palec2:

Když je auto čisté, nejen že lépe vypadá, ale také nejsu pokaždé jako čuně, když se nahýbám až do zadu

do kufru ;)

taky bych ho umyl, kdyby venku nebyla taková kláda :) ,ta sůl mu asi moc nepomůže a čistý vypadá líp

Editováno: , autor: pitrs78
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já sem asi divnej, páč umývám, umývám, umývám.... Kdykoliv je auto zasráno a to je teď v zimě často ;) A sůl, tu na autě fakt nesnáším, takže vystříkávám i podběhy. Fakt ale je, že na to mám podmínky - doma na dvoře, opláchnout hadicí a šup s tím do garáže, kde je vždy nad nulou, ať si tam hezky okape a doschne :) Ale tlamu už jsem při křepčení s hadicí v ruce kolem auta v zimě taky hodil lol Ale pokud je větší kláda jak -5°C tak přestávám umývat i já, páč to už člověk začíná k autu pomalu přimrzat :wacko:

Jinak ale já taky voskuji 1x měsíčně... Kua, neměl bych se léčit? Když já ale mám svou berušku rád čistou... kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ale já taky voskuji 1x měsíčně... Kua, neměl bych se léčit? Když já ale mám svou berušku rád čistou... kol5

Léčit se určitě nemusíš, já to taky meju každou chvíly a leštěnku a vosk používám taky velmi často. Takže dle mého jsi naprosto v normálu. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Léčit se určitě nemusíš, já to taky meju každou chvíly a leštěnku a vosk používám taky velmi často. Takže dle mého jsi naprosto v normálu. -_-

Díky kolego :worthy Aspoň někdo do party -_- Tak Chocholouška nechám ještě nějakou dobu spát... :D

Editováno: , autor: Wassermann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto umyju koncem rijna naposledy a pak az v breznu. Skoda casu, protoze jedna "cistici kura" mne trva 4 hodiny pred domem na dvore a druhy den je auto zaprasene stejne. Pokud je moc posoleno, tak akorad ostrikam hadicou spodek, ale to uz ted taky moc ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já meju každej tejden, ale myslim že to nevadí když se to nechá delší dobu. Asi se to pak pěkně zakonzervuje. Já mám ale elketrony, takže to meju hlavně kvůli nim. Ale nabaví mě to, protože to je stejně hned špianvý. A zadek u fabie je jak lapač špíny. :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je jedno, jestli se do té vyhřáté garáže šoupne umyté nebo ne. Obojí je škodlivé, v případě umytí to alespoň vyschne. Když se dá studené auto do teplé garáže, dutiny se krásně orosí a pokud je to někde načnuté korozí, tak to hezky jede. Dnes je situace trochu jiná, ale před více jak dvaceti lety mi takhle prohnilo nové auto za necelé dva roky. Takže auto dávám do garáže jenom v létě, v zimě mu svědčí mráz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...