Přejít na obsah

Výmena brzd FS-III


DavidSK

Doporučené příspěvky

No, než budete dávat dozadu nápravu z RSa, tak si to radši rozmyslete a dejte lepší brzdy i dopředu. Ono přebržděnej zadek neni nic moc. To mužu potvrdit. Když sem dal na svou fabku zadní nápravu z RSa, tak sem se na križovatce hezky otočil, protože sem jen brnknul o brzdy. Pak sem si na to daval pozor. Po tydnu sem dal brzdy z RSa i dopředu a vše už bylo ok a vyvážený...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ta naprava je teda stejna? zadek rs s zadek obyc octy?

jinak ja rad pretacivy:-) hlavne kuli rucce si to tam chci dat...a navic by mel fungovat ABS ne? nestras me:-)

hlavne kdyz mam poradne v zadu nalozeno tak mi brzdy, co tam jsou ted, pripadaji slaby:-)

a jeste sem koukal a mam ATE vepredu...to by mohlo byt hlinikovy ne? pokud dobre koukam tak na RS se davat brzd system ATE

Editováno: , autor: Error
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak jsem koukal a podle Etky by mělo jít namontovat 256/22 kotouč i na 4x4 dozadu, kotouč je podle objednacího čísla identický. Liší se sice objednací čísla krycího plechu, třmenu a brzdiče - ale otázkou je, jestli to není jen odlišení barevného provedení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Jj, myslel jsi to sice dobře, ale to není origo RS Octavia. Já mám (a všichni RS) hliníkové! A za cenu 3 táců, za jakousi rezavou litinu?? To si dělá prdel, ne? Já koupil za 3500,- celičké kompletní RS brzdy.

o tom vsetkom viem... len neviem ako sa dostat k original RS brzdam za 3.5 :kol-49:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, myslel jsi to sice dobře, ale to není origo RS Octavia. Já mám (a všichni RS) hliníkové! A za cenu 3 táců, za jakousi rezavou litinu?? To si dělá prdel, ne? Já koupil za 3500,- celičké kompletní RS brzdy.

Tak teraz neviem.... ten drziak strmenov musis mat asi z tej istej liatiny ako tento "hrdzavy", ked je to z ORS, nie? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nie lebo ja mam 288, su sice rovnake ako rs len material je iny

Na 312mm kotuce potrebujes drziaky z RS.... to je ten zasadny rozdiel oproti FN-III ;) Ladas na DP fore predava prave tie RS drziaky...

Vsetko ostatne je mozne pouzit z FN-III... tehlice su zhodne, strmen z RS ma o 3mm vacsi priemer piestiku.... na brzdny ucinok to ma udajne zanedbatelny vplyv. Najlepsie riesenie samozrejme je original brzdy z RS, ale skus to zohnat.... bezny smrtelnik je rad, ak sa mu podari dat dokopy FN-III/RS skladacku ;)

Editováno: , autor: subz3ro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o tom vsetkom viem... len neviem ako sa dostat k original RS brzdam za 3.5 :kol-49:

Já vím! Sehnat RS brzdy za tuto cenu, to je asi takové štěstí, jako vyhrát ve sportce. Jsem rád, že se mi to tehdy povedlo. ;) Už si nedovedu představit, že bych někam jel s normálníma 280 mm brzdama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 312mm kotuce potrebujes drziaky z RS.... to je ten zasadny rozdiel oproti FN-III ;) Ladas na DP fore predava prave tie RS drziaky...

Vsetko ostatne je mozne pouzit z FN-III... tehlice su zhodne, strmen z RS ma o 3mm vacsi priemer piestiku.... na brzdny ucinok to ma udajne zanedbatelny vplyv. Najlepsie riesenie samozrejme je original brzdy z RS, ale skus to zohnat.... bezny smrtelnik je rad, ak sa mu podari dat dokopy FN-III/RS skladacku ;)

vraj ani RS nema 57 ale len 54mmovy piestik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi,

sehnal jsem pro jednoho joudu těhlice i s náboji pro přestavbu brzd na 288 nebo na 312 mm z RS a on si je nevzal! Mám týdně asi tak 5 mejlů + 3 telefony, kde je sehnat... tak neváhejte dokud mi to leží doma. Vše je úplně nové top stav, žádný rezavý železo vytažený z kopřiv! Tak že tady jsou: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=44819

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
chlapi,

sehnal jsem pro jednoho joudu těhlice i s náboji pro přestavbu brzd na 288 nebo na 312 mm z RS a on si je nevzal! Mám týdně asi tak 5 mejlů + 3 telefony, kde je sehnat... tak neváhejte dokud mi to leží doma. Vše je úplně nové top stav, žádný rezavý železo vytažený z kopřiv! Tak že tady jsou: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=44819

ještě to máš? sháním držák 312 dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TDi 66 i 81 mají 280mm. Já jsem kopul brzdy 288 komplet s těhlicema a se vším všudy za 4500,- a stav 1A. Zánovní desky a kotouče to samý. sehnal jsem tady na fóru

Nektery 66 meli dokonce jeste mensi vepredu, sam sem je mel bohuzel taky..

Jinak k subaru vpredu ma sice kotouce docela male, ale zato vzadu jsou skoro stejne velke..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...