Přejít na obsah

Hľadajú sa fotky FII Combi


Igor

Doporučené příspěvky

Hľadal som rôzne na webe, hľadal som aj naživo v predajniach, no nikde nemajú FII Combi v béžovej capuccino. Ak niekto máte možnosť nafotiť FIIC, alebo nájdete fotky na webe, poprosil by som ich sem kol5

Ideálne by bolo v kombinácii s 16" Atria, hmlovky bežné aj corner, bez strešného nosiča/s čiernym/so strieborným...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakr: Ee, Room ma nejak neoslovuje. Na druhej strane, ak by bola rovnaká/veľmi podobná cena, ako za FIIC, tak prečo nie ;)

Jirka3: Vďaka, pozrieť sa na Vyzkoušeno ma veru nenapadlo! U nás majú predajcovia zatiaľ zákaz predať svoje predvádzacie FIIC...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Mám prosbu - hledám fotky červeného kombíku (Corrida) se STŘÍBRNÝM střešním nosičem nebo kombi v zelené Arctic - kdyby někdo měl, tak vás o ně prosím :) Díky za pomoc při hledání :palec2:

Editováno: , autor: PMA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem jednu arctic viděl dneska v Plzni na Nepomucký v Auto CB. Mají jí tam vystavenou venku na plošině. Teda myslím,

že je to ona. Byla taková světlounce zelená, ale byl to tuším hatchback, teď si to nějak nedokážu vybavit.

Editováno: , autor: mambo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Hľadal som rôzne na webe, hľadal som aj naživo v predajniach, no nikde nemajú FII Combi v béžovej capuccino. Ak niekto máte možnosť nafotiť FIIC, alebo nájdete fotky na webe, poprosil by som ich sem kol5

Ideálne by bolo v kombinácii s 16" Atria, hmlovky bežné aj corner, bez strešného nosiča/s čiernym/so strieborným...

ahoj,

tak zkus ještě kouknout sem:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...