Přejít na obsah

Superb II


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

Tak už je vybráno :palec2:

SII-Comfort 1.9TDI-PD 77kw

příplatky:

- šedá Platin metal.(druhej SII bude v šedá Anthracite)

- Mlhovky s Corner funkcí

- Bi-Xenony s AFS,vysuv.ostřiky,dešt.senzor,Maxi-dot

- Stínící roleta pro zadní+zad.boční okna-mechanické

- Vyhřív.před.+zad.sedadel

- Tříram.kožen.volant+malý kož.paket

- 17"kola TRIFID

- Rádio BOLERO s integr.měničem na 6 CD

Ještě si rozmyslim ten dvouzón.climatronik.....myslim že ten obyč.climatronik bude stačit....no ještě uvidim ;)

Docela mě mrzí že neni u téhle základ.výbavy volitelný ten vnitřní dekor...tam prostě neni jiná možnost...škoda,bral by to dřevo,to vypadá moc gut.

Jinak ta základ.výbava je dost bohatá,kdyby to mělo v základu ten dvouzón.climatronik a al.kola,tak to má lepší výbavu než OII v Eleganci. :palec2:

Nechci ti nic říkat, ale Comfort s touhle výbavou je podle ceníku za 790900 (včetně toho Climatronicu), kdežto Ambition s tím vším + to co má navíc oproti Comfortu (Tempomat , zrcátka se stmíváním a sklápěním, možnost volby z více provedení interiéru apod....) je za 790900, čili ještě o 4500 levnější!!!

Editováno: , autor: George Couser
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci ti nic říkat, ale Comfort s touhle výbavou je podle ceníku za 790900 (včetně toho Climatronicu), kdežto Ambition s tím vším + to co má navíc oproti Comfortu (Tempomat , zrcátka se stmíváním a sklápěním, možnost volby z více provedení interiéru apod....) je za 790900, čili ještě o 4500 levnější!!!

Bereš mi to z pusy......dnes jsem to pořádně študoval a přišel jsem na to samí :) ....takže to bude zřejmě Ambition

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pak se ještě bude dělat superb MPV, dvoudvéřové coupéé a chystá se i plnohodnotné SUV :doh Bože kam na ty nápady chodíte???

Este si zabudol, ze sa chysta Suberb II pick-up a furgon lol

Dufam, ze tuto vetu zaindexuje aj Google :D

Editováno: , autor: Sranki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, jedeš kolem řady aut (podélně stojících) a chceš parkovat, zmáčkneš tlačítko se smbolem volantu a písmenem P a jedeš max 30 km/h, boční park. senzory zjišťují, kolik je po straně místa a když je ho dostatek na zaparkování, tak tě to upozorní, ty jen zastavíš, zařadíš zpátečku, pustíš volant a pomalu pouštíš spojku na ono to zajede samo. Jakmile se dotkneš brzdy, tak se to vypne. Jinak po zaparkování jen zařadíš za 1 a popojedeš o kousek vpřed...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, jedeš kolem řady aut (podélně stojících) a chceš parkovat, zmáčkneš tlačítko se smbolem volantu a písmenem P a jedeš max 30 km/h, boční park. senzory zjišťují, kolik je po straně místa a když je ho dostatek na zaparkování, tak tě to upozorní, ty jen zastavíš, zařadíš zpátečku, pustíš volant a pomalu pouštíš spojku na ono to zajede samo. Jakmile se dotkneš brzdy, tak se to vypne. Jinak po zaparkování jen zařadíš za 1 a popojedeš o kousek vpřed...

Je to dobrá věc, to je fakt, ale myslím si, že by bylo mnohem užitečnější, kdyby dávali do Škodovek možnost zakoupení kamery pro noční vidění a pak by se člověk nemusel bát, že mu skočí něco pod auto..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavý video, dobrá machrovina :) U auta nižší třídy, bych z toho možná měl výčitky svědomí, že už neumím ani parkovat, jenže zase to nevyužít, když už to bude stát tolik Kč :) Ale u Supa bych to tlačítko zmáčkl s čistým svědomím, lepší, než mít pak odřeny nárazníky, protože věřím tomu, že ten výhled vzad bude asi hodně malej. Každopádně se mi to auto začíná líbit čímdál tím víc, už aby ho někdo známej měl a svezl mě :) Tak třeba se za dva roky dočkám lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...