Přejít na obsah

Sraz OSTRAVSKA a okolí - 16.3.2008


Doporučené příspěvky

snad mi do toho nic nevleze

- nebylo by lepsi se zcuknout přimo na parkovišti u sparu - hned u vjezdu na parkoviste - esi nas prijede 10 tak na selce se nehnem

máš pravdu ! taky navrhuji to parkoviště .. u výjezdu tam neparkuje moc lidí tam se vlezeme ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš pravdu ! taky navrhuji to parkoviště .. u výjezdu tam neparkuje moc lidí tam se vlezeme ... :)

okej kluci tak na parkovišti pod šparem se sejdem, doufam že mne tam najdete ;) .

.budu asi jedinej z SK espezetkou... :t

Editováno: , autor: stenly
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- nebylo by lepsi se zcuknout přimo na parkovišti u sparu - hned u vjezdu na parkoviste - esi nas prijede 10 tak na selce se nehnem

Pro místečáky a ty co se k nám v místku připojují

Sejdeme se na parkovišti Sparu ve 12:45 (odjezd 13:00), ale pro případ že by někdo nečetl toto tak se sejdem v části přiléhající shellce aby nás nehledali

Editováno: , autor: Dundee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci vam do toho kecat, ale zkuste se uz nejak dohodnout at v tom nemate jeste vetsi zmatky... ja jsem ted proletel tech 17 stranek a vubec neni zrejme kdo a kde na koho bude cekat... :)

tak si to sepiste zavazne do jednoho prispevku at jsou vsichni informovani...

jedina jista vec je:

13:30 - PapOIL u Motorestu - 49°38'48.788"N, 18°8'39.698"E - (13:40 odjezd) /BadyS, Cosby/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednotlivé společné odjezdy směr Mošnov:

Ostrava Hrabová - parkoviště TESCO - čas. 13:00 - 13:20 odjezd - čeká paul_tdi (O1 hot chilli)

Havířov - první parkoviště za městem směr Ostrava - čas 12:30 - 12:45 odjezd - čeká Neználek (zelená O1 combi)

Frýdek-Místek- Frýdek Interspar parkoviště - čas 12:45 - 13:00 - čeká dundee (červená Fabia)

Příbor - pumpa PapOil u Motorestu - čas 13:20 - 13:30 odjezd - čeká BadyS (stříbrná O1), cosby, Váša, Tazz7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to teda je

zrovna sleduji na ČT2 souboj vojevudcu a nějak mi to připomina - určene čtyři místa od kud se bude utočit na Mošnov :) :)

jen by mě zajimalo kolik lidi dorazi když bude chcat

o chcani ani nemluv ! bude sice zima ale bude šajnit sluníško !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...