Přejít na obsah

Sraz OSTRAVSKA a okolí - 16.3.2008


Doporučené příspěvky

tak zítra frčím pro hlinikáče a hned je budu nazouvat, takže pokud bude opravdu hnusně ak že to na letní nebude tak nefím nefím jestli dorazím .. kdyby bylo tak jak dneska .. jejda to by bylo mega :):prc::palec2:

A to je problém to přehodit??? Budeš mít na to celé dopoledne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to je problém to přehodit??? Budeš mít na to celé dopoledne

jj presne to je problem prehodit?? j aidem cez cele slovensko na letnych a to pod tatrami je sneh.. hehe...

tak chlapci pod šparom, ok?? už teraz sa neviem dočkať.. inač tiez dorazim za kazdeho pocasia.. s-talkere a na teba sa tiez tesim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj presne to je problem prehodit?? j aidem cez cele slovensko na letnych a to pod tatrami je sneh.. hehe...

tak chlapci pod šparom, ok?? už teraz sa neviem dočkať.. inač tiez dorazim za kazdeho pocasia.. s-talkere a na teba sa tiez tesim..

dal jsem ti tam mapku :) přesně naproti vchodu du sparu je parkoviště tak tam :) myslím že se najdeme ... toliki pěkných fábii tam přeci jen nebude. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pánové jak to pozoruji tak je každy termin špatně ,Únor moc brzo . I když bylo super teď rešíte jesti bude mrznout tak že nepojedete .Je mi líto Badyse věnoval tomu nemalé úsilí a čas .Jezdím 31roků a až v posledních třech letech dávám zimní gumy.ahoj v neděli Neználek.ps A jezdím celoročně a né tak že napadne první sníh a auto vyjede až v květnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pánové jak to pozoruji tak je každy termin špatně ,Únor moc brzo . I když bylo super teď rešíte jesti bude mrznout tak že nepojedete .Je mi líto Badyse věnoval tomu nemalé úsilí a čas .Jezdím 31roků a až v posledních třech letech dávám zimní gumy.ahoj v neděli Neználek.ps A jezdím celoročně a né tak že napadne první sníh a auto vyjede až v květnu.

Tak to je dobré, zrovna ty poslední 2 zimy nebyly tak extrémní a tys dal zimní gumy. Ja zas mám pocit, že si je sjíždím zbytečně. Alespoň u nás v Olomouc to na zimní moc není. Zima si z nás dělá srandu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je dobré, zrovna ty poslední 2 zimy nebyly tak extrémní a tys dal zimní gumy. Ja zas mám pocit, že si je sjíždím zbytečně. Alespoň u nás v Olomouc to na zimní moc není. Zima si z nás dělá srandu. :)

Kurňa kdybych to věděl, nechám si dát do auta míso sady zimních kol raději šíbr :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, my pojedem z Hněvotína ve 12:15, takže u té Shellky budem tak za 15 minut. Když výjde počasí tak pojedem Milanovou červenou, kterou jsi viděl ve Šternberku minulý rok. :palec2:

Zdarec, odkud z Hněvotína? Sem z Novosad, přes Slavonín, kopec a Nedvězí to mám do Hněvotína 5min.Předpokládám že budete vyjíždět před Hněvotínem na dálnici směr Ostrava ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, odkud z Hněvotína? Sem z Novosad, přes Slavonín, kopec a Nedvězí to mám do Hněvotína 5min.Předpokládám že budete vyjíždět před Hněvotínem na dálnici směr Ostrava ? :)

MSnad bysme ani do Hněvotína nemuseli. Klidně by stačilo na Shelce za Olmikem . Tam u Čendy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad bysme ani do Hněvotína nemuseli. Klidně by stačilo na Shelce za Olmikem . Tam u Čendy

Jasně, u Čendy to asi bude nejlepší! Zbytečně by jste se tady plantali. Naložím Matyse a Planetu, šupem na R 35 a u Čendy jsme za chvilku. Až uvidíte nízkou, širokou červenou s RS předkem, tak to letím já.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, u Čendy to asi bude nejlepší! Zbytečně by jste se tady plantali. Naložím Matyse a Planetu, šupem na R 35 a u Čendy jsme za chvilku. Až uvidíte nízkou, širokou červenou s RS předkem, tak to letím já.... ;)

Ok dejte ještě čas. Planeta pojede asi se mnou už z Prostějova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dal jsem ti tam mapku :) přesně naproti vchodu du sparu je parkoviště tak tam :) myslím že se najdeme ... toliki pěkných fábii tam přeci jen nebude. lol

diki moc. som rad že sa o mna staraš.. ja to tam poznam o ulicu dalej byva moj stryko u ktore budem .. ulica dr.m. Tyrše.. heheh.. čiže ked si z fridku tak to tam uvidiš moju fabinku už o den skor..

inak dik zs pochvalu :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...