Přejít na obsah

Sraz OSTRAVSKA a okolí - 16.3.2008


Doporučené příspěvky

Pro případné zájemce počkáme s Cosbym na 13:30 (13:40 odjezd) v Příboře na pumpe PapOil vedle motorestu, je to hned pod mostem tahu Frýdek-Olomouc a vyrazíme pak společně

Wexino : spešl pro tebe souřadnice pumpy PapOil v Příboře 49°38'48.788"N, 18°8'39.698"E

jejda super moc díky :) mimochodem kdo to vymyslel ? tak superně uméstěný motorost sjme ještě neviděl.. chudíci ti kteří sjíždí z té cesty ze směru FM :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neznalku.....tak jak pojede okoli Havaku ???
Tak jak jsem psal v příspěvku navrhuji sraz na prvním odpočivadle od rondlu směr Ostrava potom směr F-M a potom směr Příbor pokud se nějak dohodneme můžeme vyrazit z HAVI'ŘOVA tak že se budeme moci spojit s partou co jedou z F-M a jsem zvědav které město bude mít větší zastoupení.zatím čau Neználek ps .Pánové máme to za 12 :) Editováno: , autor: Neználek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak jsem psal v příspěvku navrhuji sraz na prvním odpočivadle od rondlu směr Ostrava potom směr F-M a potom směr Příbor pokud se nějak dohodneme můžeme vyrazit z HAVI'ŘOVA tak že se budeme moci spojit s partou co jedou z F-M a jsem zvědav které město bude mít větší zastoupení.zatím čau Neználek ps .Pánové máme to za 12 :)

jj,super.....v tom FM,by to bylo super se spojit a jet ve vetsim vlacku ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau Bady.Já se k vám přidám.Přijedu k benzínce. :D

Pro případné zájemce počkáme s Cosbym na 13:30 (13:40 odjezd) v Příboře na pumpe PapOil vedle motorestu, je to hned pod mostem tahu Frýdek-Olomouc a vyrazíme pak společně

Wexino : spešl pro tebe souřadnice pumpy PapOil v Příboře 49°38'48.788"N, 18°8'39.698"E

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...