Přejít na obsah

Sraz OSTRAVSKA a okolí - 16.3.2008


Doporučené příspěvky

Jak tak koukám, aut bude jako sr.ček :palec2: . Snad na nás z letiště nepošlou policajty, jak je jejich dobrým zvykem. Badys má určitě srazovou nálepku i pro případnou policejní Ochcávku, aby měli kluci radost :) . Tak čus bus odpoledne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus asi to budeme brat prez Hlucin na Studenku.....

Dej vědět v kolik budete ve Studence,připojil bych se u nádraží.Jinak počasí cca 5 km od místa srazu,zataženo,bez deště,teplota kolem 5-10 stupňů.Nemám po ruce eploměr,ale je teplo.Mám Mošnov za barákem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej vědět v kolik budete ve Studence,připojil bych se u nádraží.Jinak počasí cca 5 km od místa srazu,zataženo,bez deště,teplota kolem 5-10 stupňů.Nemám po ruce eploměr,ale je teplo.Mám Mošnov za barákem.

OMLOUVAM se vsem musim nalehave odjet, dorazim na Mosnov pozdeji a asi jen na skok :-( :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už čekáš u špáru ? :-D

já ve 12hod vyjíždím.. jede i tatík :-D jejda

no tak u šparu ješte nestojim ale mam to tam pesky cca 5min.

potrebuji umyt autiško vždyt vcera ujelo neco pres 450km a pri na shelce maji rucni myti. jinak budu tam driv asi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám se k Vám co budete v Příboře na Papoilu, je to ta pumpa co je u odbočky na Nový Jičín,Olomouc? Když jedete po cestě od Mošnova na Příbor,Štramberk atd. tak je po levé straně? Ještě jsem se chtěl zeptat jestli náhodou nemáte někdo přední brzdové destičky na OI 1.9TDI 66kW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...