Přejít na obsah

plastová krytka v nárazníku


Jergus

Doporučené příspěvky

Môžem vymeniť tie plastové krytky v prednom nárazníku za iné? Mám tie s dvomi horizontálnymi rebrami a chcel by som tie s tými tromi rebrami. Fyzicky tam pasujú. Len či nemá každý tvar presnú funkcionalitu k danej výbave?

V jednom servise povedali, že v pohode, že to je len otázka dizajnu a v druhom, vraj to má presnú funkcionalitu k danému modelu. :-(

Editováno: , autor: Jergus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Môžem vymeniť tie plastové krytky v prednom nárazníku za iné? Mám tie s dvomi horizontálnymi rebrami a chcel by som tie s tými tromi rebrami. Fyzicky tam pasujú. Len či nemá každý tvar presnú funkcionalitu k danej výbave?

V jednom servise povedali, že v pohode, že to je len otázka dizajnu a v druhom, vraj to má presnú funkcionalitu k danému modelu. :-(

Předface měl taky jiné mřížky na úkor designu ( 1.8T / 1.9 TDI), na funkci to nemá vliv!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-15495-1201644890_thumb.jpgpost-15495-1201644907_thumb.jpg

jen dej pozor,at má díru na přívod vzduchu na interkoler

chlapi teraz už je to pre mňa "cudzou rečou", som len bežný užívateľ, ale prikladám foto tých mriežok čo tam chcem dať, sú to originál škodovácke, len tie pôvodné sa mi nepáčia (pravá mriežka je až moc deravá a vidno až za ňu), ale na tých nových je práveže naopak - pravá plnšia ako ľavá. Tak teraz neviem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi teraz už je to pre mňa "cudzou rečou", som len bežný užívateľ, ale prikladám foto tých mriežok čo tam chcem dať, sú to originál škodovácke, len tie pôvodné sa mi nepáčia (pravá mriežka je až moc deravá a vidno až za ňu), ale na tých nových je práveže naopak - pravá plnšia ako ľavá. Tak teraz neviem.

pokud máš motorizaci 1,9TDI a nebo 1,8T tak tyto mřížky tam nedávej, nebot za tou prvou mřížkou je intercooler (chladič) takže proto ta mřížka je průchozí kvůli chlazení....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám 1.8T a teda nebudem nič vymienať, ďakujem

1,8T má pravou mřížku (před spolujezdcem) děravou - jsou tam jenom ty žebra ´= přívod vzduchu k chladiči stlačeného vzduchu turbem. pokud bys to zaslepil, míň by ti to jelo a víc žralo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

nechcem zakladat nove tema ohladom tychto zaslepok a mam otazku - ked som kupil auto (jazdene), tak som mal kazdu mriezku inu, jedna mala 3 rebra a druha 2. Prikladal som to tomu, ze majitel jednu stratil a nezohnal rovnaku, alebo nejaky tukes, alebo cosi podobne... Kupil som si teda jednu trojrebrovu a pohoda. Avsak odvtedy som videl uz aspon 10 aut, co malo tie mriezky odlisne, teda na vodicovej strane 3 rebrovu a na spolujazdcovej 2 rebrovu. Je mozne, ze tie auta takto vysli z vyrobnej linky?? Zda sa mi to dost divne...

Inak s tym intercoolerom je to tak, ako ktosi pisal, pri autach s nim musi byt prava zaslepka derava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechcem zakladat nove tema ohladom tychto zaslepok a mam otazku - ked som kupil auto (jazdene), tak som mal kazdu mriezku inu, jedna mala 3 rebra a druha 2. Prikladal som to tomu, ze majitel jednu stratil a nezohnal rovnaku, alebo nejaky tukes, alebo cosi podobne... Kupil som si teda jednu trojrebrovu a pohoda. Avsak odvtedy som videl uz aspon 10 aut, co malo tie mriezky odlisne, teda na vodicovej strane 3 rebrovu a na spolujazdcovej 2 rebrovu. Je mozne, ze tie auta takto vysli z vyrobnej linky?? Zda sa mi to dost divne...

Inak s tym intercoolerom je to tak, ako ktosi pisal, pri autach s nim musi byt prava zaslepka derava

No môžem vyjadriť len laický názor, že je to nezmysel aby auta vyšli z výroby s roznymi zaslepkami. Ja osobne som také auto este nevidel - asi si mal šťastie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...