Přejít na obsah

Jaký zámek řadící páky?


Grauňa

Doporučené příspěvky

také jsem chtěl construct,ale to bych si musel objednat předem,protože standartně montují defendlock a je prý o 1500 dražší :)

jinak s tou spojkou je to bohužel pravda,zámek ti jen uzamkne řadící páku v poloze zpátečky,ale když sešlápneš spojku auto jde odtáhnout,odtlačit,naložit.....

chce to sat.vyhledávání,garáž a dobrou pojistku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zámek řadící páky se volantu netýká,pokud ti strhnou volant,rozlomí spínačku.....tak jde s volantem normálně otáčet.

Je to spíš takové zařízení proti amatérům,když si tvoje auto vyhlídne profík,tak se prostě podíváš z okna a auto tam nebude a můžeš tam mít co chceš:)Pak pomůže jedině dobrá pojistka a nebo ještě sherlog:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak s tou spojkou je to bohužel pravda,zámek ti jen uzamkne řadící páku v poloze zpátečky,ale když sešlápneš spojku auto jde odtáhnout,odtlačit,naložit.....

To by mě zajímalo kde by v mojí oktě s DSG hledali spojku :smich:

Ale vážně, teď řeším jak si auto zabezpečit a nevím jestli zámek zpátečky má nějaký smysl, když bez kliče v zapalování nejde vyřadit stupeň "P" na automatu. To je nějaký stupeň zabezpečení už z výroby anebo je to jen nějaká standard funkce u automat. převodovek, lehce obejítelná zloději?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mam DGS, takze jen pro info staci sundat kozenou manzetu u radici paky a vyradit bezpecnostni

pojistku, pak si kazdy hybe s pakou jak chce. Radeji jsem tam pridal skodovacky Construct s offico logem

Skodovky. Vyjde te to asi na 6000, ale clovek je pak klidnejsi. Samozrejme nasleduje pojitka, bez ni ani ranu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Aj ja rozmýšlam čo pridám k origo alarmu, samo poistka bola hneď :)

Rozhodujem sa nedzi defend lockom a zederom, ten zeder je ževraj doosť dobrý, že s ním neukradli ešte ani jedno auto, montuje sa na tyč volantu a ani keď rozbili komplet plasty a vylomili zámok tak auto ostalo tam kde bolo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vážně, teď řeším jak si auto zabezpečit a nevím jestli zámek zpátečky má nějaký smysl, když bez kliče v zapalování nejde vyřadit stupeň "P" na automatu. To je nějaký stupeň zabezpečení už z výroby anebo je to jen nějaká standard funkce u automat. převodovek, lehce obejítelná zloději?
Co třeba Defend Matic?!? ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, také mám construct, pocity smýšené, po třech týdnech od instalace nešel zamykat, záruka je 5 let, během dopoledne odfrézováno a vyměněno za nový i s novým záručním listem, vše jsem řešil nejprve s fy Construct po tlf., ta mi doporučila servis, kde to bude bez problémů.

Jsou však i takové servisy, kde vám při reklamaci zámku po 3 týdnech od montáže, potvrdí roční servisní kontrolu a naúčtují si seřízení a promazání - a ono nic, žádna změna jen zničenej záručák jedná se o fy v Hradci Králové v Novákových garážích. Neochota a arogance přijímacích techniků...

Tedy pozor na servisy a zkuste jen s referencí od známých... :palec2:

- havarijní pojištění bylo samozřejmostí u ž s koupí vozu KOOP

Editováno: , autor: Oc Co II 1.9 TDI PD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Zdravím, také mám construct, pocity smýšené, po třech týdnech od instalace nešel zamykat, záruka je 5 let, během dopoledne odfrézováno a vyměněno za nový i s novým záručním listem, vše jsem řešil nejprve s fy Construct po tlf., ta mi doporučila servis, kde to bude bez problémů.

Jsou však i takové servisy, kde vám při reklamaci zámku po 3 týdnech od montáže, potvrdí roční servisní kontrolu a naúčtují si seřízení a promazání - a ono nic, žádna změna jen zničenej záručák jedná se o fy v Hradci Králové v Novákových garážích. Neochota a arogance přijímacích techniků...

Tedy pozor na servisy a zkuste jen s referencí od známých... :palec2:

- havarijní pojištění bylo samozřejmostí u ž s koupí vozu KOOP

Otázka - kde ti to montovali?!? Zjevně to asi byl kámen úrazu. Sice domněnka, ale jiný důvod mě nenapadá ... Všichni kolem mě, včetně mě samotnýho, s timhle rozhodně problém neměli ... Jsi první člověk, o kterym to slyšim ...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CONSTRUCT nebo SAFETRONIC?Cena za ten Safetronic je bezmála 18.000kč a to není zrovna málo.A má cenu vůbec investovat do takového zabespečení.?Po přečtení některých příspěvků z oddělení /Ukradeno - odcizeno/ jsem trochu skeptický jestli vůbec takové zabespečení montovat.

Editováno: , autor: civrs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ja rozmýšlam čo pridám k origo alarmu, samo poistka bola hneď :)

Rozhodujem sa nedzi defend lockom a zederom, ten zeder je ževraj doosť dobrý, že s ním neukradli ešte ani jedno auto, montuje sa na tyč volantu a ani keď rozbili komplet plasty a vylomili zámok tak auto ostalo tam kde bolo...

hmm, to se čte dobře, ale je to něčím podložené?

Psali to o sobě sami, nebo nějaká recenze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm, to se čte dobře, ale je to něčím podložené?

Psali to o sobě sami, nebo nějaká recenze?

je pravda, ale podle mě je klasický mechanický zamykání zpátečky k ničemu. Jak pišeš ty, píšou to o sobě sami, ale určitě je lepší dát zederlock za 7500,- (cca) než za 5000,- (cca) uzamykání zpátečky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niekde som videl aj diskuziu k tomu, ale nemôžem ju terza nájsť... ;-((

A predajca v skode kde som kupoval auto ma upozornil, že namontovaním zedera sa spevní volantová tyč a znefunkční jeden bezpečnostný lom, ktorý by mal zabrániť aby Ti volantová tyč netrafila nohy... tak neviem, asi ostanem len u elektroniky, nechám namontovať nejaký magicar a hotovo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mam Construct uz rok a zadne problemy ...az na jeden je z vrchu tak ze spokojenost , ale kozena krytka šaltrklacku se vytrhla s pod zamku a ted mi to planda...no vypada to dost blbe ale hlavne mi to vadi jak je to pridelane ...a ted nevim co s tim jestli to prilepit sam a nebo zajet do servisu jestli to neni problem nekde jinde ....

www.if-motorsport.wbs.cz

TOMECEK Libor manager teamu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam Construct uz rok a zadne problemy ...az na jeden je z vrchu tak ze spokojenost , ale kozena krytka šaltrklacku se vytrhla s pod zamku a ted mi to planda...no vypada to dost blbe ale hlavne mi to vadi jak je to pridelane ...a ted nevim co s tim jestli to prilepit sam a nebo zajet do servisu jestli to neni problem nekde jinde ....

www.if-motorsport.wbs.cz

TOMECEK Libor manager teamu

Já mám construct přes 2,5 roku a žádnej problém, vše OK. Samožejmě, každý zařízení je překonatelný, ale přeci jenom je to pro gaunery další překážka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve všech autech mám jedině construct a max.spokojenost(funkčnost i vzhled).......Třeba takovej defend je určitě taky funkčně výbornej,ale co jsem ho viděl v OII,tak nevzhlednej....Dřív co jsem měl Defend ve dvou Passatech,tak tam se ještě dával z boku na střed.panel,tak ten ohavnej cecek nebyl vidět,ale co ho má ted kolega v OII,tak to je upřímně řečeno strašný zjevení.......to proti tomu ten decentní zámeček constructu je luxusní záležitost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...