Přejít na obsah

Sraz superbů


vick

Doporučené příspěvky

Tak pánové,kdysi to tu už zaznělo,ale rychle to vyšumělo,takže co udělat přes léto sraz?Celá republika.Prostě uděláme jeden víkend volný a nejlépe všichni se někde sejdem a pokecáme a poznáme se.A hlavně mě láká ta společná kolona samých vlajkových lodí.To musí být pastva pro oči.Vím že pro někoho to bude dál a pro někoho blíž,ale to není podstatné.Jde o to setkat se.

Nemusí to být ani celý víkend,stačí den.

Schválně jsem to rozpitval už teď,ať máme čas na návrhy a eventuelní poznámky.Takže kdo má nějaký návrh,tak sem sním. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové,kdysi to tu už zaznělo,ale rychle to vyšumělo,takže co udělat přes léto sraz?Celá republika.Prostě uděláme jeden víkend volný a nejlépe všichni se někde sejdem a pokecáme a poznáme se.A hlavně mě láká ta společná kolona samých vlajkových lodí.To musí být pastva pro oči.Vím že pro někoho to bude dál a pro někoho blíž,ale to není podstatné.Jde o to setkat se.

Nemusí to být ani celý víkend,stačí den.

Schválně jsem to rozpitval už teď,ať máme čas na návrhy a eventuelní poznámky.Takže kdo má nějaký návrh,tak sem sním. :palec2:

ok,co tak v Bratislave lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jasně.Ono ale nejdříve by to chtělo zjistit přibližnou účast to je jasné.Skrz 5 aut to nemá cenu.Ale myslím si že by to nemělo chybu.představa nějakých 20 supů v koloně mě láká.A musí to vzbudit i pozornost.A dálka není žádná překážka. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja opet muzu zkusit kontakt do MB, aby to bylo do fabriky v Kvasinach vcetne vreleho prijeti a pod zastitou SA - jediny problem muze byt nabeh noveho supa, respektive combika - uvidime, zavolam a dam vedet, je to jedna z variant

jasně tak to by bylo úplně stylové.Kuknout kde nám ty naše krasavce udělali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...