Přejít na obsah

Foto motorového priestoru 1.6 74kW


z00m

Doporučené příspěvky

Ahojte,

bol by mi niekto ochotný odfotiť motorový priestor na svojej OI 1.6 74kW bez krytov motora? Potreboval by som vidieť, čo je tam všetko zvrchu namontované. Prehľadal som 4 knihy a asi dva dni googlujem, ale nenašiel som nič použiteľné.

Niečo mi tam chýba, vidím dve prázdne konzoly a od vzduchového filtra okrem hrubej hadice do sania vedie aj nikam nepripojená tenká harmoniková hadica a zaboha neviem čo tam má byť. Prišiel som na to náhodou, keďže človek sa pod kryty normálne nedíva. Auto som kupoval ojazdené a jazdí úplne normálne, nevyzerá že by tam bola nejaká elektronika v lufte, takže zjavne to bude len nejaká mechanika (ďalší filter?, alebo nejaká podtlaková regulácia?)

Chcel by som to spraviť svojpomocne, nemám chuť za blbosť dať do vrecka nehorázne peniaze nejakému servisu a hľadané foto by mi pomohlo k identifikácii chýbajúcich dielov.

Vďaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

bol by mi niekto ochotný odfotiť motorový priestor na svojej OI 1.6 74kW bez krytov motora? Potreboval by som vidieť, čo je tam všetko zvrchu namontované. Prehľadal som 4 knihy a asi dva dni googlujem, ale nenašiel som nič použiteľné.

Niečo mi tam chýba, vidím dve prázdne konzoly a od vzduchového filtra okrem hrubej hadice do sania vedie aj nikam nepripojená tenká harmoniková hadica a zaboha neviem čo tam má byť. Prišiel som na to náhodou, keďže človek sa pod kryty normálne nedíva. Auto som kupoval ojazdené a jazdí úplne normálne, nevyzerá že by tam bola nejaká elektronika v lufte, takže zjavne to bude len nejaká mechanika (ďalší filter?, alebo nejaká podtlaková regulácia?)

Chcel by som to spraviť svojpomocne, nemám chuť za blbosť dať do vrecka nehorázne peniaze nejakému servisu a hľadané foto by mi pomohlo k identifikácii chýbajúcich dielov.

Vďaka.

Možná by bylo lepší kdybys to vyfotil ty a my ti tady hned řeknem co chybí.

Tak jsem vyhrabal jednu fotku:

post-5997-1204653522_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná by bylo lepší kdybys to vyfotil ty a my ti tady hned řeknem co chybí.

Tak jsem vyhrabal jednu fotku:

Dik, asi to tak spravim, ale podla toho co som zistil je to cerpadlo pridavneho vzduchu, ktore ma az 75kW verzia a do mojho to asi niekto dorabal a potom to zasa vymontoval. Skusim to cez vikend odfotit.

Este raz dik za foto.

Btw. co to tam mas na lavej strane, to strieborne co do toho vedu tie priesvitne hadice?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...