Přejít na obsah

NOVÝ SRAZ LETIŠTĚ MIMOŇ


Doli

Doporučené příspěvky

to MikiRS:

ze Skodovek to jelo nejlepe samozrejme te modre OII RS benzin chip Cimbu (175kW/350Nm), pak byl Skodik 1,8T AGU 110kW(upravy viz o nekolik prispevku vyse), pak jsem byl ja OI Combi RS chip Cimbu (139kW/330Nm), pak Honza83 O1RS chip Cimbu, pak se seradily vsechny ty OIIRS nafta. Ta cervena OII RS benzin chip ABC to byl kategorie sama pro sebe, nevim, kam ho zaradit, ale ujel ji i JasteR s nabusenym 1,9TDi.

mimo Skodovek:upraveny Leon Cupra - myslim, ze byl o malicko rychlejsi nez modra OII RS

mvolesko Golf TDi 4x4 - ten se vtesnal tesne prede me a za Skodika (tedy krome brutalniho rozjezdu)

OIRS chip Cimbu vs OII RS benzin bohuzel porovnat neslo, pac tam proste zadny OII RS obyc benzin nebyl

Editováno: , autor: bimboun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...pokud nekdo vite, jak se asi seradily ostatni vozy, tak to sem please napiste. Take by me to zajimalo. Treba jak si vedla Olafovo O1 1,8T chip na 132kW oproti serii O1 RS, nebo serie O1RS proti serii O2 RS nafta, i pak ty dieselove Okty ------ zucastneni necht napisou!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...pokud nekdo vite, jak se asi seradily ostatni vozy, tak to sem please napiste. Take by me to zajimalo. Treba jak si vedla Olafovo O1 1,8T chip na 132kW oproti serii O1 RS, nebo serie O1RS proti serii O2 RS nafta, i pak ty dieselove Okty ------ zucastneni necht napisou!!!

Nevím nechci nějak moc zatím srovnávat řekl bych , že na OI RS stačím, ale na vaše chipovaný OI RS už ne, jezdí vám to

pánové fakt hezky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem zvedavej az nekdo chipne tu TDI RSku ;)

Jestli si koukal na ty videa tak je zajimavy ze Sajkova RS TDi jele lepe jak Doliho... ale obe jsem v pohode predjizdel , takze je jasny to ci pise Cimbu ze maj v serii nakych 140kw nebo kolik co tvrdi je absolutni NESMYSL ! pac ja urcite nenam vic jak 190PS..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebyl tam někdo s chipovanou OII TDi 77kW na větší výkon??? Zajimal by mě rozdil mezi těma 77kW a chipem.Jestli to je znatelný rozdil a tak.

Bezne se dava na 150PS , ale nizkej kroutak ukuli spatne spojce do 310Nm ostatne na DP foru jsou grafy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..dit ti ujel ropak - A5 :p a Movesko ... 4x4 by byla na 1/4 mile jasna..

To máš skoro pravdu, ale nezapomeň, že ta A5 má 2x takovej motor co já a je 4x4, ale zas je o 200 kg těžsí a a pokud jde o skóre, tak víckrát byl rychlejší Škodík, pokud se mi poved start tak sem mu ujel a pokud né tak sem ho vždy dojel a jak už sem psal vejš už nepředjel. A Movesko s golfem - taky 4x4 - nevim jak mu to jezdí, potkal sem ho poprvé, ale vypadalo to, že krom startu nic moc.

Každopádně todle sou 3 různý auta co se nedaj porovnávat - obsah, pohon, hmotnost - takže todle mě nerozhodí - naopak pro to naše blbnutí je to super. Podle mě neni hrdinství ujet s lehkou 1,8ičkou třeba 300 koňovýmu 3litru kterej má 2 tuny a stejně tak neni ostuda dostat na prdel třeba od 1,9 tdi Pola, který váží půlku co octávka. Já osobně se srovnávám pouze s : O1, O2, Passat, A4, Toledo - no prostě s tím, co je O1 nejblíž po všech stránkách. Každopádně škoda, že tam nebyla žádná čiplá O2 RS TDi - protože s tou sem se ještě nesetkal. A doufám, že příště ujedu i O2 RS čiplej benzín jako byla ta modrá, která jela prostě super.

Shrnutí : Těšim se na další akci - tadle byla super. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš skoro pravdu, ale nezapomeň, že ta A5 má 2x takovej motor co já a je 4x4, ale zas je o 200 kg těžsí a a pokud jde o skóre, tak víckrát byl rychlejší Škodík, pokud se mi poved start tak sem mu ujel a pokud né tak sem ho vždy dojel a jak už sem psal vejš už nepředjel. A Movesko s golfem - taky 4x4 - nevim jak mu to jezdí, potkal sem ho poprvé, ale vypadalo to, že krom startu nic moc.

Každopádně todle sou 3 různý auta co se nedaj porovnávat - obsah, pohon, hmotnost - takže todle mě nerozhodí - naopak pro to naše blbnutí je to super. Podle mě neni hrdinství ujet s lehkou 1,8ičkou třeba 300 koňovýmu 3litru kterej má 2 tuny a stejně tak neni ostuda dostat na prdel třeba od 1,9 tdi Pola, který váží půlku co octávka. Já osobně se srovnávám pouze s : O1, O2, Passat, A4, Toledo - no prostě s tím, co je O1 nejblíž po všech stránkách. Každopádně škoda, že tam nebyla žádná čiplá O2 RS TDi - protože s tou sem se ještě nesetkal. A doufám, že příště ujedu i O2 RS čiplej benzín jako byla ta modrá, která jela prostě super.

Shrnutí : Těšim se na další akci - tadle byla super. :)

Dalsi akce uz bude doufam na letnich... tyhle 2 meli ale zase vyhodu ze tam nelitali zadny letadla, coz nebejva pravidlo... a taky ze na nas nepriljeli ty cajti..

..priste zajistete nekoho s R8 v TDi (ma se co nejdriv prodavat) at vam ukaze ktery je spravny palivo lol

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalsi akce uz bude doufam na letnich... tyhle 2 meli ale zase vyhodu ze tam nelitali zadny letadla, coz nebejva pravidlo... a taky ze na nas nepriljeli ty cajti..

taky jsem se divil, ze nedorazili. ani kdyz jste tam byli i odpoledne. Ono bylo urcite napadne, kdyz jsme na sebe cekali cca 20 aut v tej Plouznici - z taktickeho hlediska by bylo urcite lepsi sjet se az na letisti, abychom nebudili zbytecne rozruch. Jinak mas pravdu - cim lepsi pocasi bude, tim obtiznejsi bude zustat nerusen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...pokud nekdo vite, jak se asi seradily ostatni vozy, tak to sem please napiste. Take by me to zajimalo. Treba jak si vedla Olafovo O1 1,8T chip na 132kW oproti serii O1 RS, nebo serie O1RS proti serii O2 RS nafta, i pak ty dieselove Okty ------ zucastneni necht napisou!!!

no to je jednoduchý... všichni... pak já a nakonec Bburago :Dlol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem se divil, ze nedorazili. ani kdyz jste tam byli i odpoledne. Ono bylo urcite napadne, kdyz jsme na sebe cekali cca 20 aut v tej Plouznici - z taktickeho hlediska by bylo urcite lepsi sjet se az na letisti, abychom nebudili zbytecne rozruch. Jinak mas pravdu - cim lepsi pocasi bude, tim obtiznejsi bude zustat nerusen

Tj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalsi akce uz bude doufam na letnich... tyhle 2 meli ale zase vyhodu ze tam nelitali zadny letadla, coz nebejva pravidlo... a taky ze na nas nepriljeli ty cajti..

..priste zajistete nekoho s R8 v TDi (ma se co nejdriv prodavat) at vam ukaze ktery je spravny palivo lol

No pokud bys to nahodou sehnal, tak ti privezu Bugatti, abys konecne pochopil, co je spravne palivo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...