Přejít na obsah

NOVÝ SRAZ LETIŠTĚ MIMOŇ


Doli

Doporučené příspěvky

...pokud nekdo vite, jak se asi seradily ostatni vozy, tak to sem please napiste. Take by me to zajimalo. Treba jak si vedla Olafovo O1 1,8T chip na 132kW oproti serii O1 RS, nebo serie O1RS proti serii O2 RS nafta, i pak ty dieselove Okty ------ zucastneni necht napisou!!!

v TDi s myslim:

1. A5 3,0TDi

2. Movesko

3. JasteR

4. FRS chip

5. Sajka RS TDi

6. Doli TDi

7. ostatni TDi

Benzin

1. Cupra

2. ORS II Cimbu

3. Skodik

4. Bimboun

5 ostatni

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si nedáš pokoj, mě snad donutíš se nastěhovat do garáže a to pak vypráskám i tu R8 TDi - jen abyste měli vztek. :aggressive:

Nic proti, ale to s 1,8T asi nehrozi... :p500PS a 1000Nm z toho asi nedas :) ..ale konecne maj Supersporty spravny palivo lol

Nejlepsi jsou odborne clanky v tisku- Requiem za benzin, aneb Audi R8 TDI ;)

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mišáku, že vy už tam zase něco chlastáte ?! :)

No jednu skleničku, teda dvě, červeného na Velikonoce jsme si dali, ale to snad nemůže být poznat dřív než se napiju :p

Jen se bavím tou debatou o sprintech - příště tam dojedu na kole, pendolinem nebo bruderem s Fabii aby byl klid :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Jaster - já myslel, žes mu taky ujel, teda krom startu.

Komu ? ..ty A5? ani nahodou... zkouseli sme to na konci, ani na pruznost z 50kmh ... neodjel zase nak dramaticky ale bylo to jasny..

..aha Moveskovi to taky nehrozi ma tam mit tusim 215PS takze jasny..

post-1286-1206389516_thumb.jpg

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti, ale to s 1,8T asi nehrozi... :p 500PS a 1000Nm z toho asi nedas :) ..ale konecne maj Supersporty spravny palivo lol

Tak teda 500 koní z toho zřejmě v garáži nedostanu, ale nejvíc co jsem našel na netu bylo v 1,8 20V turbo 560 PS, Nicméně ta R8 musí mít pod kapotou aspoň 3-4x 1,8ičku aby ta ropa jela. Pozvem trochu poupravené EVO 2,0 benzín a můžeš tu R8ičku odtlačit do garážě. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teda 500 koní z toho zřejmě v garáži nedostanu, ale nejvíc co jsem našel na netu bylo v 1,8 20V turbo 560 PS, Nicméně ta R8 musí mít pod kapotou aspoň 3-4x 1,8ičku aby ta ropa jela. Pozvem trochu poupravené EVO 2,0 benzín a můžeš tu R8ičku odtlačit do garážě. :p

No nevim nevim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A neni to jedno kdo komu ujel? Já myslim že to neni jen o rychlosti ale i o kráse a vkusu majitele,ne?Možná že to je blbej názor ale já bych asi nikomu neujel...Ach jo!

Jasně že je to jedno, vždyť je to jen zábava. Máme se o čem dohadovat a máme motivaci vylepšovat. Nemám ani pochyb o tom, že Mvolesko mi na 400 metrech natrhne prdel, ale na dálnici se zase nemusí ani snažit. Každej to máme na něco jinýho - někdo na sprinty, někdo na krásu, někdo na normální ježdění, nejde naprosto o nic. Já osobně to mám na normální ježdění s tím, že chci aby to jelo trochu líp - jo a Škodík je manželky, která s tím taky najezdí 80% km.

Editováno: , autor: Jakub - škodík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A neni to jedno kdo komu ujel? Já myslim že to neni jen o rychlosti ale i o kráse a vkusu majitele,ne?Možná že to je blbej názor ale já bych asi nikomu neujel...Ach jo!

je to uplne fuk. nebyli jsme na zavodech.

jen vyvozujeme zavery a hodnotime, jak nam ty nase vozitka vlastne jedou. me to treba zajima, jaky jsou mezi auty rozdily - co udela s autem chip, co poradne palivo, co 100kg navic atd. fakt si myslim, ze to je zajimavy, takovy srovnani nasich Skodulek :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně že je to jedno, vždyť je to jen zábava. Máme se o čem dohadovat a máme motivaci vylepšovat. Nemám ani pochyb o tom, že Mvolesko mi na 400 metrech natrhne prdel, ale na dálnici se zase nemusí ani snažit. Každej to máme na něco jinýho - někdo na sprinty, někdo na krásu, někdo na normální ježdění, nejde naprosto o nic. Já osobně to mám na normální ježdění s tím, že chci aby to jelo trochu líp - jo a Škodík je manželky, která s tím taky najezdí 80% km.

a TY spalis 99% natankovaneho benzinu :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak už jsem kontaktoval CIMBU.... Ještě si ji nechám zkontrolovat na servisní prohlídce splaším 20litrů a nechám ji chipnout. Asi budu jedinej magor co chipoval dvakrát, ale tohle je tragédie. :feve::aggressive:

Predtim bych ji dal na diagnostiku jestli ti vubec nekdo sahl na RJ, enbo jestli nemas nakou zavadu ci jestli ti to neposkodili, nastava se me ze bych predjizdel i v serii ORSII benal .... a zaloval bych f ABC a zadal vraceni penez...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bimboun dík za odpověď, teť už jsem chytřejší. Kurnik ty nabroušené ropáky mi pijou krev, to teda opravdu čučím když taková 1.9 TDI dokáže držet krok nebo snad uject chiplé ORS I. Nedávno jsem taky jel po okresce se služební 2.8 V6 a dostal jsem nakládačku od FRS která mě nechala v oblaku kouře :disgust:

Kurde jak já nesnáším ty ropáky :wallbash: Nicméně klobouk dolů jak vám to některým jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bimboun dík za odpověď, teť už jsem chytřejší. Kurnik ty nabroušené ropáky mi pijou krev, to teda opravdu čučím když taková 1.9 TDI dokáže držet krok nebo snad uject chiplé ORS I. Nedávno jsem taky jel po okresce se služební 2.8 V6 a dostal jsem nakládačku od FRS která mě nechala v oblaku kouře :disgust:

Kurde jak já nesnáším ty ropáky :wallbash: Nicméně klobouk dolů jak vám to některým jede.

..Requiem za benzin: Audi R8 V12 TDI :p

post-1286-1206394918_thumb.jpg

post-1286-1206395058_thumb.jpg

post-1286-1206395069_thumb.jpg

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...