Přejít na obsah

NOVÝ SRAZ LETIŠTĚ MIMOŇ


Doli

Doporučené příspěvky

A předpokládám, že je o pár desítek kg lehčí než OII...

No uplne nevim,jak je to tam s vahou..Ale nejaky kila dole asi budou si myslim.. ;)

to je asi taková hodně rozumná hodnota. Za kolik jezdí, s tou úpravou, neříkal ?

Jo to asi je..Ale kdo vi,treba pres pristi zimu zase nejaky kone pribydou.. lol Sami to znate..Clovek dlouho nevydrzi nechat auto "v klidu" .. :D

Osobne si myslim,ze se bude hejbat nekde okolo hranice 11-12 litru?Nevim..Taky zalezi na tom,jak casto jezdi a jakym stylem..

Ale vsechno se da zjistit.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uplne nevim,jak je to tam s vahou..Ale nejaky kila dole asi budou si myslim.. ;)

Jo to asi je..Ale kdo vi,treba pres pristi zimu zase nejaky kone pribydou.. lol Sami to znate..Clovek dlouho nevydrzi nechat auto "v klidu" .. :D

Osobne si myslim,ze se bude hejbat nekde okolo hranice 11-12 litru?Nevim..Taky zalezi na tom,jak casto jezdi a jakym stylem..

Ale vsechno se da zjistit.. ;)

njn, holt to není perpetuum mobile, a proto mám naftu a hledám možnosti, jak se výkonově benzínu přiblížit. Dosažený výsledky mně zatím uspokojujou. No, zatím, teda. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se dostal na net... ufff... :) takže akce super... zítra se o tom snad rozepíšu víc. mám nějaký videa... ;) jinak sem rád poznal Skaju, Alexaska a Doliho... tomu navíc díky za tu mlhovku... ;) taky mě potěšilo, že sem natřel ve sprintu Bburaga se Scoutem TDI! :Dlol

budu zítra... ;) cya my friends!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hlavně není nokde natočenej v pohybu. Ještě něco dělal s tím motorem ? I bez toho má páradní výkon. V Německu jsem viděl firmu, která z toho motoru dostane až 280 kW !!!

Natocenej je mezi mejma prvnima videama na strane 15 !! http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...1094&st=350 dojizdi prvni byl tam jen na chvily je to klasika silensi 2,0TFSi jako ma S CUPRA ale ma chip a vyfuk odbrzdeno 290PS pry...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, zatim nic. Je tam nejak malo hodnot. Nejde to vlozit do toho programu, jsem v tomhle zacatecnik. :feve:

To se mi taky stalo, že se mi několikrát to logování samo zastavilo a nešlo to potom použít, z pěti pokusů asi dvakrát. Sem si myslel, že mi nějaká utilita zablokovala v notesu disk kvůli otřesům, ale možná to bude něčím jiným :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mustafa: vid, aby se ti nelibili, kdyz je temer na vsech Skodik ;) a ty tam mavas z okynka....toz ale pekne jsme spolu pozavodili :D obcas jsem ti i stacil....

super je videt start ty ctyrkolky to je jak kdyz ho vystreli z praku.......nebo ten sprint pri otevrenym okynku - je slyset uplne vsecko (hlavne Skodik) :band

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mustafa: vid, aby se ti nelibili, kdyz je temer na vsech Skodik ;) a ty tam mavas z okynka....toz ale pekne jsme spolu pozavodili :D obcas jsem ti i stacil....

super je videt start ty ctyrkolky to je jak kdyz ho vystreli z praku.......nebo ten sprint pri otevrenym okynku - je slyset uplne vsecko (hlavne Skodik) :band

JJ, to jak sem ti mával, to sem jel na půl plynu :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...